Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 Çıkış Tarihi Ertelendi!

tarafından
36
Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 Çıkış Tarihi Ertelendi!

Fortnite’ın bir sonraki sezonu olacak sezon 3 ertelendi. Epic Games, Fortnite bölüm 2 sezon 3 çıkış tarihini bir aydan fazla bir sürece erteledi. Tüm Fortnite sevenlerin 30 Nisan’da heyecanla çıkmasını beklediği yeni sezonun yeni çıkış tarihi 4 Haziran olacak. Her ne bu, kadar sezon 3’ün başına gelen ilk erteleme olayı olsa da Fortnite Bölüm 2 için işler farklı. Bölümün ilk sezonu beklenenden aylarca gecikmişti ve oyuncuları hayal kırıklığına uğratmıştı. Neyse ki Epic sevenlerini çok nadir hayal kırıklığına uğratan bir şirket. Özellikle her sezon oyuna eklenen yeni özellikler, hikayeler ve silahlar ile Fortnite’ı adeta bambaşka ve oldukça eğlenceli bir oyuna çevirmeyi başardı.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 ‘ün gecikmesi açıklanırken, oyuna gelen yeniliklerden de bahsetti Epic Games. Gelecek güncellemeler ile oyuna yeni zorluklar, bonus XP, “yepyeni oynanış” ve “sürprizler” eklenecek. Tüm bu bahsedilenler arasında “yepyeni oynanış” ve sürprizlerin ne olduğu henüz belli değil fakat Overtime Challenge tarzında bir zorluk ile karşımıza çıkabilir şirket. Overtime Challenge’ı bilmeyenler için hatırlatalım, tüm zorlukları aşarak Challenge’ı bitirdiğinizde sonraki sezonun savaş biletini ücretsiz olarak alabiliyordunuz. Bakalım nasıl bir yeni sezon ile karşımıza gelecek Fortnite.

Bir önceki yazımız olan Death Stranding PC Tarihi Ertelendi! başlıklı makalemizde Death Stranding, hideo kojima ve Kojima hakkında bilgiler verilmektedir.