Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 çıkış fragmanı oyuncular ile paylaşıldı!

tarafından
44

Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 çıkış fragmanı oyuncular ile paylaşıldı!

Uzun zamandır oyuncular tarafından beklenen Fortnite bölüm 2 sezon 3 çıkış fragmanı bugün paylaşıldı! Denizin ve suyun ön planda olduğu bu yeni sezon güncellemeleri ve değişiklikleriyle birlikte geliyor.

Sular altında kalan yeni haritada oyuncular daha önce yapamadıkları alanlara ulaşabilecekler. Ayrıca, yüksek derecede söylentili Aquaman kostümü de dahil olmak üzere bir dizi yeni kostüm var. Fragman ayrıca sürülebilir arabalar, aynı şekilde sürülebilir köpekbalıkları ve chug jug kalkanının geri dönüşü gibi yeni araçlar da dahil olmak üzere bazı yeni oyun eklemelerini doğruladı.

Üçüncü sezon, “Cihaz” etkinliğinin Twitch’te hem oyun içi hem de eşzamanlı görüntüleyenlerin rekor sayılarına ulaşmasından birkaç gün sonra geliyor. Etkinlik o kadar popülerdi ki, sunucuların ilk dakika içinde doldurulması nedeniyle birçok oyuncu oyuna giremedi. Duruş süresinin başlamasıyla birlikte, üçüncü sezonun saat 04.00’te tekrar çevrimiçi olan sunucular üzerine başlaması bekleniyor.

Fragmanın yayınlanmasının ardından Fortnite, bu sezonun Battle Pass ile oyuncuların kazanabilecekleri ödülleri daha ayrıntılı olarak gösteren bir fragman da yayınladı.

Bir önceki yazımız olan TSM tecrübeli Fortnite oyuncusu Crue ile yollarını ayırdığını duyurdu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.