Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır?

Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır?

Fortnite kullanıcıları devamlı olarak bedava skin alabilmenin sorusunu birbirlerine yöneltiyorlar. Peki Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır ? Oyuncular, bedava skin olarak şu yöntemi bulmuş; Amazon Prime ile Twitch Prime kullanıcı olunması şart. Bunların herhangi birisine üyeliğiniz bulunuyorsa bedava Fortnite skinlerini alabilmeniz mümkün.

Genelde kullanıcılar daha önceden oyun dağıtıcısı olan Twitch’in adını en az bir defa da olsa duymuştur. Şimdi son zamanların en meşhur oyunlarından biri olan Fortnite için de Amazon Prime üyeleri için bedava skin veriyor. Prime hesabı bulunanlar Fortnite’nin Battle Royale ile Dünyayı Kurtar Modları’na değişik itemleri olanlar için Fortnite Twitch Prime Paketi ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Kullanıcılara bedava olarak verilen bu paket sayesinde Xbox One, PS4 ile PC üzerinde kullanılma olanağı mevcut. Battle Royale bölümü için özel iki planör, kıyafetle beraber sahip olabilirsiniz. Twitch Prime tüm oyuncuların dikkatini çekerek beğenisini kazanabilmek adına Amazon Prime üyeleri için bedava hediye, oyunlar dağıtıyor.

Twitch’in Bedava Verdiği Skinler Hangileridir?

  • 4 özel Twitch sohbet ifadesi
  • Yeni- özel Battle Royale elebaşı kazması
  • Özel Battle Royale Havoc kıyafeti ile sırt süsü
  • Özel dünyayı kurtar kahramanları, Havoc ile yardımcı Yarbay
  • Özel Battle Royale yardımcı Yarbay Kıyafeti ile Slipstream planörü

Yukarıda sayılı olan bedava skinlere sahip olabilmek için yapmanız gereken Twitch’in ana sayfasında yer alan ”Prime’ı Deneyin” seçeneğine tuşlamak. Ardından Start Your 7- Day Free Trial yazısını izlemek.

Fortnite Bedava Skin Nasıl Alınır? -YouTube: Bert Muhammet-
Bunları da beğenebilirsin
Yorumları Göster (1)

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası