Fortnite Batman Zero Wing Planörü Nasıl Alınır ?

Fortnite Batman

Fortnite şu anda benzeri görülmemiş bir geçiş etkinliği düzenliyor. Bu, oyuncuların tam karakter görünümlerinden çeşitli araçlara kadar kilidini açması için bir dizi yeni oyun içi kozmetik öğe içeriyor. Bu listeye en son katılanlar, Batman’ın kanatlı pelerini taklit eden, uygun şekilde Fortnite Batman Zero Wing Planörü olarak adlandırılan yeni bir planör. Planör koleksiyonunuza eklemek istiyorsanız, aslında kilidini açmanın birden fazla yolu var ve işte onlar hakkında bilmeniz gerekenler.

Yeni başlayanlar için, ister fiziksel ister dijital olsun, Batman / Fortnite: Zero Point #2’nin bir kopyasını satın alan herkes için Fortnite Batman Zero Wing Planörü için bir kod mevcuttur. Sorun, DC Universe Infinite aboneleri için de ücretsiz olarak mevcuttur ve siz sorunu okuduktan sonra kod ekli e-posta ile gönderilecektir. Koda eriştiğinizde, onu doğru Epic Games hesabında kullanmanız yeterlidir ve Fortnite Batman Zero Wing Planörü hesabınızda görünecektir.

Zero Point #2’nin bir kopyasını bulamıyorsanız ya da harcayacak çok fazla V paranız varsa Zero Wing planörünü doğrudan Fortnite’ın Item Shop’tan 1.200 V-papel karşılığında satın alabilirsiniz. Altı sayının tümü için kodları kullanan hayranlar için kilidi açılacak olan Batman Zero kostümünün tamamı ve yeni bir “Grappling Axe” kazması da satın alınabilir.

Fortnite Batman Zero Wing Planörü

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Batman / Fortnite: Zero Point , DC’nin Kara Şövalyesinin Fortnite adasının battle royale’sine atıldığını ve oyunun kısa döngüsünde yeni müttefikler bulmaya ve hayatta kalmaya çalışmak için zamanını kullanmaya zorlandığını görüyor.

Zero Point yazarı Christos Gage, yakın tarihli bir sanal basın toplantısında, ” Anladığım kadarıyla, sırlar bir kez ortaya çıktığında, bu sadece Fortnite evreninin bir parçası ve bundan daha ileri nasıl gidebilir ki?” dedi. “Bu konuda çok havalı olduğunu düşündüğüm şey bu, sadece eğlence için değil. Bu sadece ‘Hadi Fortnite adasına bir Batman atalım ve onlara bazı Fortnite karakterleriyle savaşsın’ gibi değil, ki bu çok eğlenceli olurdu. Ama aslında tüm dünyanın nasıl çalıştığına dair gerçekten ilginç şeyler ortaya koyuyoruz. ” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası