Fortnite Atlantis bölgesine de sahip olabilir!

tarafından
22
Fortnite Atlantis bölgesine de sahip olabilir!

Geçtiğimiz günlerde başlayan kısım 2 sezon 3 ile beraber bilgi madencilerinin ortaya çıkarttığı bilgilere göre Fortnite Atlantis isimli bir bölgeye de sahip olabilir.

Yeni sezon ile beraber sular altında kalan ve çok değişik bir görünüme bürünen Fortnite haritası sezon içerisinde başkalaşıma uğramaya devam edecek. Suların çekilmesi ile beraber yüzeyde yeni alanlar ve değişik olanaklar ortaya çıkacakken su altı bölgeleri için de bazı farklılıklar yolda gibi görünüyor.

Emin bilgi madencilerinden ForTory‘un ortaya çıkarttığı bazı dosyalar ile beraber kayıp kent Atlantis’in de oyuna ilave edilebileceği olasılığı güçlendi. Sular altında kalmış oyun alanı ve DC‘nin popüler süper kahramanı Aquaman ile de oldukça geçimli görünen bu yeni bölgenin oyuna ilave edilip ilave edilmeyeceği mevzusunda henüz Epic Games cephesinden yapılmış fotoğrafı bir söyleme olmasa da ihtimal büyükmüş gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Smite Avatar: The Last Airbender İçeriği Ediniyor! başlıklı makalemizde Avatar, Last Airbender ve Legend of Korra hakkında bilgiler verilmektedir.