Fortnite 8. Sezonu Başladı

tarafından
283
Fortnite 8. Sezonu Başladı

Fortnite 8. Sezonu Başladı

Fortnite, oyuncuları için 8. sezon ile birbirinden heyecanlı macera ile karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda yeni modlar, korsan topları ve hazine avları oyunculara sunuluyor. Milyonlarca oyuncusu bulunan Epic Games’in oyunu Fortnite’ın merakla beklenen yeni sezonu açıklandı. 8. Sezonun başlaması ile birlikte keşfi yapılacak birçok yeni alanlar kullanıcılar tarafından merak konusu oldu.

Fortnite 8. Sezonu Başladı

Korsan Topu

Haritanın değişik birçok yerinde ortaya çıkan toplar ile dilerseniz gülle dilerseniz de insan fırlatma şansınız bulunuyor. Korsan topu ile fırlatılan gülle ya da insan önüne çıkan her şeyi ezip geçiyor. Ayrıca çarpmış olduğu her rakip oyuncuya da 100 hasar oluşturuyor. Uçmak için tercih ettiğiniz market arabası, x-4 fırtına kanat ve arazi golf arabası bu sezonda pek fazla yer alıyor. Bunların yerine başka seçeneklerin geleceği açıklandı. Dev yanardağlar için de yer alan oyuncular, havaya fırlayacak ve oyuna yeni gelen Belalı Basamaklar ile Korsan Koyu bu şekilde keşfedilmiş olacak.

Fortnite 8. Sezonu Başladı

Heyecanla Beklenen Yeni Mod

Oyunun en fazla sevilen modları arasında yer alan Sınırlı Süreli Mod, 8. Sezonda yeniden sizleri bekliyor. Mod, toplamda 50 kişilik 2 takımdan meydana gelen oyuncuların otobüsler ile haritanın değişik alanlarına atlaması ile aktif hale gelecek.

Bu mod sayesinde normalden %25 daha çok cephane, sandık kutuları ile karşılaşacaksınız. Dahası bu güncelleme sayesinde sıcak temaslar oyunda daha fazla yer bulacak. Yalnızca sırt roketleri ile pompalı tüfekler bulunacak. Oyunun ilk başlarında çantalarda bir tane sırt roketi yer alacak ve sırt roketi ile oyuncular yakından çatışabilecek.

Bir önceki yazımız olan PUBG Güncelleme ile Gelen Değişiklikler başlıklı makalemizde PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile, PUBG Güncelleme ve PUBG Mobile hakkında bilgiler verilmektedir.