Fornite İnceleme

tarafından
412

Fornite İnceleme

Fornite İnceleme

Bütün platformlar üzerinden ücretsiz şekilde yayınlanan oyun, eşli ve çevrimiçi oynanmaktadır. Oyunun başlangıcında büyük bir fırtına kopar ve dünya nüfusunun büyük bir bölümü yok olur. Ardından canavarlar ortaya çıkar ve kalan insanları kurtarmak adına liderlik yapman gerekir. Her oyun farklı dünyalardan oluşmakta ve oyun içinde silahlar yapmak, hisarlar inşa etmek, ganimetler toplamak gerekiyor. Daha sonra çevrimiçi ve eşli oyunculu modlar ile fırtınaya karşı mücadele ederek seviye atlayabilirsiniz.

Fornite İnceleme

Fortnite Nasıl Oynanır?

Fortnite, çizgi film modelinde grafiklerden oluşuyor. Oyunda kullanıcılara verilen bir bölge bulunuyor ve sizler bu bölgeyi hem korumak hem de geliştirmek zorundasınız. Alanı büyütmek için çaba harcarken bir yandan da zombilerin saldırıları ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Harita üstünden bazı bölgelerdeki görevler sizlere sunuluyor. Görevlerde başarı sağladıkça çeşitli ödüller kazanıyorsunuz. Eğer görevi yetersiz yaparsanız yeniden o görevi yapmanız gerekiyor. Oyunda birçok karakterler yer alıyor ve her birinin özellikleri birbirinden farklıdır. Her seviye atladığınızda karakterlerinizi geliştirmeniz mümkün.

Fornite İnceleme

Oyun içinde bulunan görevleri ister yalnız başınıza isterseniz de grup olarak yapabilirsiniz. Fakat yalnız başınıza görevleri yapmanız oldukça zor oluyor. Görevleri yaparken fırtınadan kurtulan insanlar ile karşılaşabilir ve hatta size verilen ödüllerden insanlar çıkabilir. Seviye atladıkça ganimetleriniz de güçlü oluyor ve kendi takımınızı kurabiliyorsunuz. Ancak ganimetlerinize mermi aramak için çok fazla zaman kaybedebilirsiniz. Bu da oyunun en sıkıcı tarafından biridir.

Fortnite inceleme” isimli makalemizinde sonuna geldik. Bir sonraki oyun incelememizde görüşmek üzere… Bizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Total War Warhammer 2 İnceleme başlıklı makalemizde Total War Warhammer 2 İnceleme, War Warhammer 2 Mod Desteği ve War Warhammer 2 Sürümleri hakkında bilgiler verilmektedir.