Football Manager 2021, serinin en çok satanı oldu!

football manager 2021

Uzun süredir devam eden futbol oyunları serisinin son oyunu Football Manager 2021 etkileyici bir yeni rekor kırdı FM serisinin tarihindeki en hızlı bir milyon satışa ulaşan seri oldu.

Futbol Menajeri Direktörü Miles Jacobson, Twitter’da “Dün bir noktada, Football Manager 2021 aktive edilmiş bir milyon kopyaya ulaşan en hızlı oyun serimiz oldu” dedi. Bu, yalnızca 24 Kasım 2020’de başlatılan yönetim simülasyon oyunu göz önüne alındığında etkileyici bir rakam , yani bu bir milyon ‘aktivasyonu’ sadece altı hafta içinde topladığı anlamına geliyor.

Football Manager 2021 Teaser

Ek olarak, Jacobson şöyle diyor: “Geçen hafta 900 binden fazla oynadığınız için, bundan paranızın karşılığını aldığınızı tahmin ediyorum!” (3 Ocak’ta tweet attığı andan itibaren) ekliyor: “Umarım kaçtığınız oyun dünyasından biraz teselli ve arkadaş buluyorsunuz”. SteamDB’nin verilerinin gösterdiği gibi, tek başına Steam’deki en yüksek eşzamanlı oyuncu sayıları da oldukça büyüktü .

Sitenin rakamları, Football Manager 2021‘in dört gün önce Valve’in platformunda 92.461 ile tüm zamanların zirvesine ulaştığını ve son 24 saat içinde 84.879 ile zirve yaptığını gösteriyor. Bu, Steam‘in şu an en çok oynanan ve Destiny 2, Stardew Valley ve Warframe gibi en son sayılarına göre oyunların önüne Apex Legends gibi bir yere koyuyor .

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası