Final Fantasy 14 5.5 yama fragmanı yayınlandı

Final Fantasy 14

Final Fantasy 14 5.5 Yama ilk bölümü 13 Nisan‘da, ikinci bölüm ise Mayıs ayı sonunda çıkacak. Square Enix bu yüzden de derinlemesine inceleyelim.

Death Unto Dawn adlı 5.5 yaması, 13 Nisan’da birinci bölümle başlıyor ve yapımcı Naoki Yoshida, yaptığı canlı yayın etkinliği sırasında hazırlanan bazı yenilikleri açıkladı. Oyuncular, yeni ana hikaye görevleri, yeni bir zindan ve yeni Chronicles of a New Era görevlerini, özellikle de Sorrow of Werlyt’in son bölümünü bekleyebilirler.

Yoshida, yeni zindanın Shadowbringers’da tanıtılan güven sistemini desteklediğini ve oyuncuların üç adede kadar NPC ile takım kurmasına izin verdiğini söyledi yani çok oyunculu oyunlar gerçekten size ait değilse, tek başınıza girip temizleyebileceksiniz.

Final Fantasy 14 5.5 yama fragmanı

Yamanın ilk bölümünde özellikle The Cloud Deck ve The Cloud Deck (Extreme) ile yeni denemeler gelecek ve ayrıca yeni Alliance baskınları, Nier: Automata, Dark Apocalypse Chapter 3 ve The Tower adlı biri de var.

Yoshida 5.5 Yaması‘nın ilk bölümünde, işlerde yalnızca küçük değişiklikler beklediğini söyledi. Yoshida, personelin şu anda Endwalker ile bu sonbaharda 6.0 sürümü için planlanan iş değişiklikleri üzerinde çalıştığını söylüyor. “Hiçbir şey zayıflatılmayacak, ancak güçlendirmeler %1 veya belki %2’den büyük olmayacak”, dedi.

Sezon 18 sona erecek ve yama geldiğinde 19. sezon başlayacak ve oyuncular ayrıca Kraliçeyi Kurtarmak için bir güncelleme ve mevcut Unreal denemesinin bir değişimini görecek.

Teknik açıdan, bu yama ile SSD’den konumsal 3B seste iyileştirmeler ve iyileştirilmiş PC yükleme süreleri bekleyin.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası