FIFA 22 oynanış, taktik ve menüler hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı

fifa 22

FIFA 22, EA Sports tarafından Temmuz ayında EA Play Live’da resmi olarak açıklanacak, ancak beta sürümünün olası sızıntıları, birden fazla oyun ve tasarım değişikliği içeren sosyal medyaya çoktan yayıldı.

25 yıllık FIFA serisinin yaklaşan bölümünün önceki oyunlarına benzer şekilde Ekim ayının ilk haftasında yayınlanması bekleniyor. FIFA 22’nin Ultimate Team’ini ve diğer modları kapalı beta veya erken erişim yoluyla elde etmek isteyen oyuncularla birlikte, güvenilir bilgi sızdıran Federico “KingLangpard” Valverde, FIFA 22’de değişecek birçok şeyi açıkladı.

EA’nın mega FIFA 22 vitrininin 23 Haziran’da düzenlenmesi planlanıyor, ancak bir sürü olası sızdırılmış içerik, sızdıranlar ve veri madencileri tarafından zaten ortaya çıkarıldı.

FIFA 22 beta sızıntıları değiştirilmiş bir menü, oyun özelliği ve 9 yeni simge ortaya koyuyor

Fifa 22 sızıntısı ve Twitch yayıncısı KingLangpard, bir süredir olası FIFA 22 sızıntılarıyla dalga geçiyor. Daha önce FUT Hafta Sonu Ligi eleme formatında bazı değişikliklere işaret etmişti. Sızıntı yapan kişi şimdi FIFA 22’nin sızdırılan logosunu ve oyunun oynanış özelliklerinde olası değişiklikleri ortaya çıkardı.

KingLangpard ayrıca FIFA 22’deki meta, şampiyon ödülleri ve bir dizi yeni simge hakkında çok sayıda bilgi paylaştı.

Ancak hayranlar sızdırılan görsellerin son tasarım olup olmadığını sorarken Langpard “Betada, tam sürümden önce değiştirilebilir.” dedi.

KingLangpard’a göre, FIFA 22 beta’nın özel taktiklerinde FIFA 21’e kıyasla “iyi bir değişiklik” yaşadı.

Oyuncu Değiştirme: Savunurken, R3’e basmak, en yakın 3 oyuncu arasından seçim yapmanızı sağlar ve hepsinde, R3’ü çevirdiğiniz yön için ayarlanmış bir ok bulunur, yine de R1’i kullanabilir veya sağ çubuğu normal şekilde vurabilir.

fifa 22 oynanış

2.adam pres: Biraz gergin, 2. adam pres yapan oyuncunun üzerinde küçük bir yeşil ok var ve hızla tükeniyor (en fazla 3-4 saniye), tükendiği anda oyuncunun presi o kadar yoğun değil ve temelde mevcut değil, aynı zamanda oyuncunuzu konumundan çıkarır.

Pas mekanikleri: FIFA 22’de yeni pas mekanikleri geliyor, eğer topu bir oyuncuya verirseniz, bazen gitmesini istediğiniz oyuncuya gidebilir.

FIFA 22’nin beta testinden geçtiği iddia edilen KingLangpard, gelecek sürümde başlıkların oldukça etkili olacağını düşünüyor. Meta hakkında konuşurken, “şimdiye kadar, geçiş ve yön meta çok güçlü” olduğunu söyledi.

KingLangpard daha önce FIFA 22’nin FUT Hafta Sonu Ligi için formatta bir değişiklik olduğunu açıklamıştı.

Oyunun eski versiyonları mini turnuva şeklinde benzer bir eleme süreci gerektirdiğinden, bu değişen format FIFA müdavimlerine tanıdık gelebilir. Bununla birlikte, 30’dan daha düşük bir oyun miktarına geçiş, oyuncular için yeni olacaktır.

Ancak, her şey tamamen spekülasyon ve EA Sports , FIFA 22’deki değişiklikler ve eklemeler hakkında henüz herhangi bir ayrıntı vermedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası