FIFA 21 Ücretsiz Yeni Kozmetikler Ekleniyor

fifa 21

Electronic Arts’ın resmi lisanslı futbol oyunu serisi olan FIFA, ağır ve çoğu zaman tartışmalı mikro dönüşümleriyle tanınır. FIFA Ultimate Team oyun modunun FIFA paketleri, ganimet kutuları ve kumar hakkında devam eden konuşmanın merkezinde yer almaya devam ediyor, ancak EA için inkar edilemez derecede yüksek kazançlı. Görünüşe göre EA, en azından FIFA 21 de mikro dönüşümleri genişletmeyi düşünüyor. EA, yakın zamanda FIFA 21‘in Ultimate Team’i için FIFA 21’e premium kozmetik satın alımları ekledi.

FIFA 21’e yapılan 1 Mayıs güncellemesi, oyuna çok az kişinin beklediği bir sürpriz ekledi. İçinde FIFA 21 Ultimate Team mağazasında Stadyumu etiketli yeni bir sekme olduğunu. Stadyum sekmesinden oyuncular, doğrudan FIFA 21 FUT jetonları veya FIFA puanları ile bireysel dijital öğe satın alabilirler. EA ilk kez oyunculara, oyunculara istediklerini verebilecek veya vermeyecek rastgele paketler satın almaya zorlamadan oyun içi kozmetik satın alma seçeneği sunuyor.

Şu anda dört farklı ürün mevcuttur. Bu öğeler bir tifo, stadyum teması, iç saha forması ve deplasman formasıdır. Ayrıca dört öğeyi de indirimli tek bir pakette satın alma seçeneği var. Canlı servis oyunlarına aşina olanların bir dijital içerik mağazasında görmeyi bekleyeceği bir şey, hepsi çok zararsız ve düzenli. İlk bakışta, oyunculara sunulan seçeneklerin eksikliği ve FIFA’ya yönelik genel hayal kırıklıkları göz önüne alındığında doğru yönde atılmış bir adım gibi görünüyor .

Gerçek para açısından fiyatlandırma da mutlaka aşırı değildir. 100 FIFA puanı kabaca bir dolara eşitse, satın alımların hiçbiri tek tek 3 dolardan fazla tutmaz. Her şey için paket de 700 puandır, yani 7 dolardan fazla olamaz. Bunların küçük mikro dönüşümler olduğu düşünüldüğünde, çok şey gibi görünüyor, ancak belirli mikro dönüşümleri çok isteyen FIFA Ultimate Team oyuncuları için bu çok çirkin değil.

FIFA 21

Kötü olan, oyun içi para biriminin fiyatlandırmasıdır. Paket 60.000 FUT jetonuna mal oluyor, bu da birinci sınıf bir FIFA paketinden bile önemli ölçüde daha fazla. Dürüst olmak gerekirse, aynı paketin gerçek paradan daha pahalıya mal olması. Ancak amaç, oyuncuları oyun içi para birimi kazanmak ve kullanmak yerine para harcamaya itiyor gibi görünüyor. Yine de, her şey düşünüldüğünde, içerik satın alma seçeneği hiç olmamasından iyidir.

FIFA 21 oyuncuları, bunun Electronic Arts’tan iyi bir eklenti olup olmadığına kendileri karar vermek zorunda kalacak . Hayranlar, ganimet kutusu FIFA paketlerini çevreleyen tartışmalar göz önüne alındığında, çok uzun süredir FIFA’nın para kazanmasında değişiklikler istiyorlar. Ancak pahalı, düşük değerli premium ürünler düşündükleri şey olmayabilir. Ancak geri bildirim için zamanınız varsa, değişiklikler potansiyel olarak FIFA 22’nin lansmanından önce yapılabilir.

FIFA 21 artık PC, PS4, PS5, Stadia, Switch, Xbox One ve Xbox Series X / S’de mevcut.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası