Fast & Furious Crossroads Çıkış Tarihi Duyuruldu

tarafından
46
Fast & Furious Crossroads Çıkış Tarihi Duyuruldu

Hızlı ve Öfkeli serisi, uzun soluklu yapımlardan biri olduğu halde hala sevilen ve yenisi beklenen bir hal aldı. Şimdiye kadar 8 adet film çıkmış olsa da, hayranları hala yeni içerikleri ısrarla beklediğini sürekli dile getiriyor. Film serisi yanında bir de oyun ile hikayeyi pekiştirecek olan seri, Fast & Furious Crossroads çıkış tarihi duyuruldu.

Sinema sektöründeki başarısı tartışılmaz derecede olan Hızlı ve Öfkeli serisi, yeni bir video oyunu ile karşımıza çıkıyor. Üstelik bu sefer oyun ve sinema arasında hikayesel bağlantılar olacak ve birbirini tamamlayacak. Hızlı ve Öfkeli 9 hikayesi hakkında spoiler içeren oyunun çıkış tarihi merak edilirken, 7 Ağustos tarihinde piyasaya sürüleceği resmi olarak açıklandı.

Oyunun sıradaki film hakkında bazı bilgiler içerdiği biliniyor. Bu sebeple de oyunun sıradaki filmin ardından çıkması bekleniyordu. Ancak görünüşe göre durum o şekilde olmayacak. Pandemi sebebi ile 2021 Nisan ayına ertelenen filme rağmen oyun, 7 Ağustos tarihinde bizler ile buluşmak için hazırlanıyor.

İlgi çekici bir fragman ile duyuruyu yapan geliştirici ekip, oyun içerisinde birçok tanıdık simayı görüp seslerini duyacağımızı da göstermiş oldu. Hareketli aksiyon sahnelerine sahip olan oyunda bol bol macera yaşayacağımız garanti gibi duruyor.

Fast & Furious Crossroads fragmanı

Peki sen Hızlı ve Öfkeli serisinin bir de video oyunu olan Fast & Furious Crossroads çıkış tarihi ile karşımıza çıkması konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan No Man’s Sky Xbox Game Pass PC İçin Geliyor! başlıklı makalemizde Hello Games, no man's sky ve xbox game pass hakkında bilgiler verilmektedir.