Far Cry 5 Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oluyor!

tarafından
74
Far Cry 5 Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oluyor!

Far Cry 5 Hafta Sonu Ücretsiz Olacak ve İndirilebilecek!

Far Cry serisini, doğrusu Far Cry 4’ten bu yana oynamadım. Far Cry 4’ün en sevdiğim özelliği olan radyo kulelerini kaldırdıklarından beri gereksiz bir boykot uygulama gereği duydum. Boykot herhangi bir sonuca ulaşmadığına göre Far Cry 5’i deneme şansı geldi çattı ve bende bu inadımdan vaz geçmeye karar verdim. Far Cry 5 daha çok Far Cry 4’ün devam serisinden bir oyun; Far Cry Primal’den hiç bahsetmiyorum çünkü kendisi başlı başına farklı bir oyundu ve alışık olduğumuz bir tarz değildi. Bu nedenle en son oynadığınız oyun Far Cry 3 veya 4 ise ve serinin yeni bir oyununa başlama şansınız olmadıysa, bu karantina günlerinde yeni bir maceraya atılmanın tam sırası!

Bu hafta sonu, Far Cry 5‘i ücretsiz olarak oynama fırsatımız olacak. Hafta sonu dediğimize takılmayın, Cuma günü saat 16:00’dan itibaren Pazar saat 23:00’a kadar Far Cry 5’i ücretsiz olarak UPlay üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunda başaracağınız her ilerleme, oyunu satın almanız halinde kayıtlı kalacak ve kaldığınız yerden oynamaya devam edebileceksiniz. Bu ücretsiz hafta sonu fırsatı süresince Far Cry 5, %75 indirimli bir şekilde satılacak. Oyunun standart versiyonu 67.25 TL olarak ve Gold versiyonu ise 101.25 TL’den satılacak.

Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak Ubisoft mağazasına gitmek ve oyunu indirmek!

Bir önceki yazımız olan PUBG, 4 Haziran Tarihinde İndirime Giriyor başlıklı makalemizde pubg 4 haziran, pubg fiyatı ve pubg indirim hakkında bilgiler verilmektedir.