Fall Guys Mobil Çok Yakında !

tarafından
7
Fall Guys Mobil Çok Yakında !

 Emin bir kaynaktan paylaşılan bilgiye göre son zamanda oldukça popüler olan Fall Guys: Ultimate Knockout’un mobil versiyonu geliştirilme düzeyinde. Ayrıntılar haberimizde.

Mediatonic tarafından geliştirilen ve Devolver Digital Games tarafından yayınlanan cümbüşlü yapısıyla öne çıkan çok reyinculu battle royale parkur temalı yarış reyinu Fall Guys: Ultimate Knockout, son yarıyılda Steam’de rekorlar kırmış ve 1.5 milyon kopya satmayı muvaffak olmuştu. 2.sezonu yolda olan reyinun, emin bir kaynaktan gelen bilgiye göre mobil versiyonu geliştirilme düzeyinde.

Fall Guys 2. Sezon Geliyor!

Chinese games and entertainment company Bilibili has secured the rights to publish a mobile version of Fall Guys: Ultimate Knockout in China.

The game released for PC and PS4 on August 4, 2020 and has become a viral hit.#FallGuys https://t.co/BjElzemUGr pic.twitter.com/EBgYq3pck5

— Daniel Ahmad @ZhugeEX August 22, 2020

Video reyinu sektöründe incelemeler reelleştiren Niko Partners’in bir analisti olan Daniel Ahmad tarafından paylaşılan Twitter gönderisinde, Çinli reyin ve cümbüş firmayı Bilibili, Fall Guys: Ultimate Knockout’ın mobil versiyonunu yayınlamak için Çin’deki yayıncılık haklarını aldı.

Atılan gönderiden de anlaşılacağı üzere mobil versiyon için şu an ilk adımlar atılıyor veya henüz geliştirilme düzeyinde. Mediatonic daha evvel sahte mobil versiyonu için reyincuları uyarmıştı ancak şu an için mobil versiyonu Çin için fotoğrafı olarak onaylandı diyebiliriz ancak popülerliği tutan reyinun mobil versiyonunun çıkış yaptıktan kısa bir zaman içerisinde öteki ülkelere de süratli bir biçimde çıkış yapması öngörülebilir bir gidişat.

Fall Guys: Ultimate Knockout, 4 Ağustos 2020’de PlayStation 4 ve PC platformu için çıkışını yaptı. PC versiyonuna Steam üzerinden 38 TL’ye erişebilirsiniz. Oyunun PlayStation 4 versiyonu ise 89 TL’den satılmakta. Reyin şu an için PS Plus azalarına fiyatsız olarak veriliyor.

Bakalım Fall Guys: Ultimate Knockout, yeni sezonu ve mobil versiyonu ile reyincuların temennisini karşılamayı muvaffak olabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan Gotham Knights 2021’de Geliyor başlıklı makalemizde Gotham Knights hakkında bilgiler verilmektedir.