Fall Guys 4.sezon yeni güncellemeler ile geliyor

Fall Guys

Fall Guys 4.sezon resmi olarak duyuruldu! Popüler video oyununa geliştirici Mediatonic‘ten en yeni ve en büyük içerik sezonu geldi. Her zamanki hata düzeltmeleri, kostümler ve benzerlerine ek olarak yeni turlar, yeni özellikler ve hatta yepyeni bir para birimi geliyor. Tüm eklemeler arasında esasen iki büyük değişiklik var: Takım Modu ve Taç Parçaları eklenmesi.

Takım Modu dört oyuncudan oluşan bir grup birlikte ilk turlara yüklenebilir. Takımın bir parçası olan herhangi biri sonunda bir galibiyet alırsa, kadronun parçası olan herkes bir Taç kazanır. Özellikle mangalar için birkaç tur türü bile var. Öte yandan Taç Parçaları, görevleri tamamlayarak ve bir takım olarak oynayarak hala Taç kazanmanın bir yoludur. 60 Taç Parçası tek bir Taca dönüştürülebilir.

Fall Guys 4.Sezon

Doğrudan Mediatonic’in yama notlarından alınan yeni 4. Sezon turlarına ve bunların resmi açıklamalarına göz atabilirsiniz :

  • Skyline Stumble – Yeni 60 oyunculu, Düşük Yer çekimi Bölgeleri, Kuvvet Alanları ve Lazerler dahil olmak üzere yeni fütüristik engellerin mega bir ürün yelpazesini sergiliyor!
  • Hoverboard Heroes – Oyuncular tehlikeli engellere dalarak ve tökezlerken denizlere yelken açın. Uçan tahtadaki kaosu bitiş çizgisine kadar sürün veya elenme ile yüzleşin!
  • Basketfall – Düşük yer çekiminde birkaç çember atmak için takım oluşturun. Bu Fall Guys’ın geleceği, bu yüzden çok sayıda basketbol ve üçlü pota için hazırlanın!
  • Short Circuit – Yeni bir yarış tipi, fasulyeleri ızgaraya atıyor ve onları yer çekimine meydan okuyan, engellerle dolu kargaşanın turları boyunca ilerliyor!
  • Power Trip – Gelecekteki dans pistine rastlayın ve disko hakimiyeti için pille çalışan bir savaşta bu karoları aydınlatın!
  • Big Shots – Şişirilebilir yıldızlar, mıknatıslar, gamepadler ve minyatür Satürn’ler size vurulurken bir See Saw üzerinde durmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Pekala, şimdi bileceksin.
  • Roll On – Bu Roll Out … ama bir yarış !? Bu klasik temalı Turda, 60 oyuncu bir dizi sarsıcı dönen davulun üzerinden bitiş çizgisine koşuyor. Düşmeyin!

Yukarıda belirtildiği gibi, Fall Guys 4.sezon artık mevcut. Fall Guys şu anda hem PlayStation 4 hem de PC’de mevcut ve ayrıca yakın zamanda Nintendo Switch, Xbox One ve Xbox Series X | S için piyasaya sürüleceği duyuruldu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası