Fall Guys 2. Sezon Geliyor!

tarafından
7
Fall Guys 2. Sezon Geliyor!

Çıktığı günden beri çeşitli rekorlara imza atıp, tüm oyuncuların kalbine taht kuran Fall Guys, yeni sezon haberiyle heyecanlandırdı. Fall Guys 2. Sezon yepyeni kostümler, içerikler ve parkurlarla bizi bekliyor olacak.

60 oyuncunun farklı parkurlarda yarışarak birincilik tacını kucaklamaya uğraştığı bu tatlı oyun bir anda büyük üne ulaştı ve her yaştan milyonlarca oyuncuya sahip oldu. Farklı kostümler ve ifadelerle küçük jelibon adamlarımızı özelleştirebildiğimiz oyunda gerek arkadaşlarımızla gerekse tek başımıza kıyasıya yarışabiliyoruz.

Bugün Twitter üzerinden yaptıkları bir paylaşımla oyunculara yeni bir sezon üzerinde çalıştıklarını duyuran Fall Guys yapımcıları “Takımın ne üzerinde çalıştığını görmeniz için sabırsızlanıyorum, bayılacaksınız!” notuyla The Game Awards’un bir gönderisini alıntıladı.

Fall Guys Season 2 Reveal!!!

I’m so excited for you to see what the team are working on, you’re gonna love it 👏👏👏 https://t.co/nRLMHw5FgU

— Fall Guys 👑 (@FallGuysGame) August 22, 2020

The Game Awards paylaşımı 27 Ağustos Perşembe günü başlayacak GamesCom2020 etkinliğinde Fall Guys 2. Sezon tanıtımının yapılacağını belirtiyor. Etkinlik Türkiye saatiyle 27 Ağustos Perşembe akşamı saat 21:00’da başlayacak.

Fall Guys 2. Sezon ve etkinlik hakkında daha fazla detayı GamesCom resmi sitesi ve Twitter hesabından öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan POSTAL 4 No Regerts İçin Güncelleme Geldi! başlıklı makalemizde POSTAL 4 hakkında bilgiler verilmektedir.