F1 2021 Yeni Fragmanı Yayınlandı

f1 2021

EA’nın popüler F1 serisinin en son bölümü olan F1 2021, oyuncular için yepyeni bir yarış oyunu getiriyor. Bu yeni sürüm, yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series X/S gibi yeni nesil konsollarda piyasaya sürülmenin ek avantajına sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda en azından çeşitli kampanyaları söz konusu olduğunda, franchise’ın kendisinin de biraz elden geçirilmesi anlamına geliyor.

F1 2021, iki oyunculu kariyer modu ve önceki taksitlerde bulunmayan diğer birçok özelliğin yanı sıra bugüne kadar serideki herhangi bir oyunun en büyük hikaye moduna sahip olacak. EA ve Codemasters, F1 2021 için oyuna gelen tüm yeni özellikleri gösteren yepyeni bir fragman yayınladı.

F1 franchise direktörü Lee Mather, oyun için yakın zamanda düzenlenen bir basın toplantısında, Braking Point hikaye modunun kalbinde yer alacak dramatik hikaye hakkında konuştu. Bu, oyuncunuz Aiden Jackson’ı Formula 2 pistinde sporun en üst seviyesine ulaşma görevinde başlatacak.

F1 2021 Tanıtım Fragmanı

“Yine Formula 2’de başlıyorsunuz bu, geleceği parlak genç bir sürücü olan Aiden Jackson’ın Formula 2 kariyerini tamamlamasıyla başlayıp, sonunda harekete geçmeden önce 2020 sezonunda Formula 1 dünyasına adım atmasıyla başlayan bir yolculuk hikayesi.” Mather, “Aynı zamanda sadece Aiden ile ilgili değil, orada başka karakterler de var. Yani Casper Ackerman adında bir karakterimiz de var. Ackerman daha olgun bir sürücü. Kariyerinin sonuna gelmişti. hala sporda olmalı mı. Ve tabii ki etrafta takım patronları da var. Bir takım patronunuz olmalı, takımın çalışması, sürücülerin yönetimi için önemlidir.”

Mather ayrıca yeni fragmanda gösterilen hayranların favorisi kötü adam Devon Butler’ın dönüşüne de değindi.

Mather, “Bahsetmediğim bir şey Devon Butler’ın dönüşü. Dolayısıyla F2, 2019’da besleyici serisini yaptığımızda Devon anında bir yıldız oldu” dedi. “Bir kötü adam yaratmak için çok zaman ve çaba harcadık, tabiri caizse ve o bu işe geri döndü, gerçek yüzünü göstermeye devam ediyor. Bu yüzden insanların hikayeyle nasıl düello yaptıklarını, hikayeden nasıl zevk aldıklarını görmek için gerçekten heyecanlıyız. karakterler arasındaki etkileşim, aynı zamanda bunun için bir araya getirdiğimizi düşündüğüm görsel gösteri.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası