Everspace 2 Erken Erişim Güncellemesi Yayınlandı

Everspace 2

Erken erişim uzay oyunu Everspace 2 için ilk büyük içerik güncellemesi geldi ve beraberinde yepyeni bir gemi sınıfı olan ağır bombacı getirdi. Union: Contracts / Hinterland adlı güncelleme, hikaye kampanyası için yeni içerik, yeni bir görev türü, yeni düşmanlar ve orijinal Everspace’den eski bir arkadaşın dönüşünü de içeriyor.

Birincisi, yeni bombardıman uçağının pilotların dikkatini hemen çekmesi muhtemel. Geliştirici Rockfish, bombardıman uçağının nihai yeteneği ile yerleştirebileceği “rezil ARC-9000 dahil olmak üzere neredeyse sınırsız sayıda füze ve mayın”, arkadaşlarına ve düşmanlarına zarar veren “büyük bir yıkım topu” ile hareket eden ağır bir savaşçı olduğunu söylüyor. Rockfish, bunu dikkatli bir şekilde kullanmanızı tavsiye ediyor.

Orijinal Everspace’in oynadıysanız, kanun kaçağı Elek’in oyuna geri döndüğünü görmekten memnun olacaksınız. Rockfish, onu Cephas Downs’taki ürkütücü bir mağaranın derinliklerinde bir tür kozanın içinde sarkarken bulacağınızı söylüyor. Onu keşfettiğinizde yaşadığı çıkmazın büyük olasılıkla bu güncellemede gelen yeni düşmanla bir ilgisi olduğunu anlayabilirsiniz. Bunlar kötü ruhlu, ustura pençeli uzay böceklerinizdir ve onları lazer ateşiyle aydınlatırken dikkat etmek isteyeceğiniz aşındırıcı kanla doludur.

Everspace 2 Tanıtım Videosu

Elek’i bulduğunuzda, size yeni bir görev türü ile birlikte büyük miktarda yeni parça eklenmiş olan ana harekatta nereye gideceğiniz konusunda size bir ipucu verecek. Elek, bir noktada çizginin aşağısında bir arkadaş olarak katılacak ve bunu yaptığında, avantajların kilidini açabilecek ve onun için onları yükseltebileceksiniz.

Güncelleme, seviye sınırını 15’e yükseltir, kendi markalı ekipmanlarına, yeni çözünürlüklerine ve DLSS ayarlarına sahip yeni Outlaw birimleri ekler ve ayrıca bir dizi ince ayar ve hata düzeltmesi yapar. Değişiklik günlüğünün tamamını Steam’de okuyabilirsiniz .

Güncelleme gönderisi, Rockfish’in Everspace 2’nin gelişimine nasıl yaklaştığına dair birçok iç görü içeriyor, oyunculardan baktıkları geri bildirimler de dahil olmak üzere insanların ne tür kontrolör kurulumları kullandığı, bulmacalarla nasıl başa çıktıkları ve herkesin (çoğunlukla) mutlu olması için RPG oyununun ganimet ilerlemesini ayarlamak için dengeleme gerekli.

Her durumda, bu güncelleme, oynanacak çok daha fazla Everspace 2 olduğu anlamına geliyor. Oyun, Steam ve GOG’da hala Erken Erişim’de ve sonbaharda planlanan başka bir büyük içerik güncellemesi daha var.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası