Everest KB-GX9 Oyuncu Klavyesi | Gaming Klavye

tarafından
330
Everest KB-GX9 Oyuncu Klavyesi | Gaming Klavye

Everest KB-GX9 USB Gökkuşağı Renkli Aydınlatmalı Q Standart Oyuncu Klavyesi ; Bilgisayar dünyasında birçok başarılı aksesuara imza atan Everest, kitlesi günden güne çoğalan oyuncuları da ihmal etmiyor. Firmanın Rempage KB-GX9 olarak adlandırdığı klavye, dışarıdan bakıldığında tipik oyuncu klavyelerinden çok farklı bir görünüme sahiptir. Oyunlar sırasında tamamen oyuncuların oyun zevki düşünerek tasarlanmış kaliteli tuşlar ile oyun oynamanın keyfine varın. Metal kasası ile mükemmel dayanıklı bir yapıda üretilmiştir.

Everest KB-GX9 USB Gökkuşağı Renkli Aydınlatmalı Q Standart Oyuncu Klavyesi ; Kaliteli yüksek tuşları sayesinde dayanıklı olarak dizayn edilmiştir.

Everest KB-GX9 USB Gökkuşağı Renkli Aydınlatmalı Q Standart Oyuncu Klavyesi ; Kısayol işlemlerinizi yapabileceğiniz 12 adet multimedya tuşu ile fonksiyonel kullanım imkanı tanır.

Rempage KB-GX9 USB Gökkuşağı Renkli Aydınlatmalı Q Standart Oyuncu Klavyesi ; Uzun kullanım sürelerine göre ergonomik olarak ellerinizi yormayacak şekilde özen ile tasarlanmıştır. Şık ve kompakt olarak tasarımı sayesinde Rampage KB-GX9 uzun süreli kullanımlarda oyun keyfinizden ödün vermemeniz için en uygun biçimde dizayn edilmiştir.

Rempage KB-GX9 USB Gökkuşağı Renkli Aydınlatmalı Q Standart Oyuncu Klavyesi ; Karanlık ortamlar da mükemmel ambiyans oluşturan Rainbow illumination arka plan aydınlatma sayesinde oyun oynamanın tadını çıkart.

Rempage KB-GX9 USB Gökkuşağı Renkli Aydınlatmalı Q Standart Oyuncu Klavyesi ; Mükemmel dayanıklılıkta metal kasa ile dizayn edilmiş olan KB-GX9 uygun fiyatı ile rakiplerinden bir adım önde!

Everest KB-GX9 Oyuncu Klavyesine uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız akakçe sitesi üzerinden en uygun fiyatları inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak Everest KB-GX9 Gaming Klavyenin fiyat sayfasına ulaşabilirsiniz. Diğer oyuncu klavyelerini incelemek için ise buraya tıklayarak Oyuncu Klavyesi kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Asus Vivobook S14 İnceleme başlıklı makalemizde asus laptop ve Asus Vivobook S14 İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.