Euro Truck Simulator 2 Multiplayer inceleme

Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer İnceleme yazımızda sizlere oyunun oynanışı ve içeriği hakkında biraz bilgi verdikten sonra sizleri inceleme videomuz ile başbaşa bırakacağım.

Her şeyden önce bu modu oynamak için Euro Truck Simulator 2 Steam kütüphanenizde bulunmalı.Korsan bir oyuna sahipseniz bu modu oynayamazsınız!

Euro Truck Simulator 2 inceleme yazımızı okuduysanız bu oyunu tır tutkunları için bir vazgeçilmez olduğunu söylemiştik.Oyunu multiplayer olarak oynamak tabiki bir çok oyun için büyük bir ayrıcalıktır. Euro Truck Simulator 2 için de öyle. Singleplayer da yapabilceğimiz çoğu şeyi multiplayer modunda da yapabiliyoruz. Mod henüz kararlı sürüme geçmediği için bir çok hata mevcut ancak ben bu oyunun bir tutkunu olarak kusursuz bir hal alacağına inanıyorum.Oyunda yapabilceklermizden çok hatalara ve yapamayaklarımızdan bahsedelim.

Multiplayer modda single de olduğu gibi kolay teslimat yok. Dorseyi parketmek zorundayız. Ancak single playerdaki profilden oynuyorsak multiplayer modda,single playera geçerek dorseyi kolay bi şekilde bırakabilir daha sonrada multiplayera devam edebiliriz. Modda cezalar single player da olduğu gibi aynı şekilde çalışıyor.

Serverların cezalarına gelirsekde sohbet kısmından argo veya hakaretde server size ban atabiliyor. Aynı şekilde yolu kapatıp diğer oyuncuların geçmelerini engellerseniz ban yersiniz. Şehir içinde tamirci,yük şirketleri gibi alanlar çarpışmaya kapalı alanlar,yani bu alanlarda tırlar birbirinin içinden geçebilir.Ancak otobanda veya yollarda birbirinize çarparak kazalar yapabilirsiniz. Serverlarda yol tıkayanlar çok olduğundan oyuna gelmesi gereken en büyük özellik levye özelliği bence…

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer inceleme yazımızında burda sonuna geldik. Arkadaşlarınızla toplanıp konvoy yapabileceğiniz bu modu sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Nasıl Oynanır
Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası