Eşli En İyi Korku Oyunları

Şu anda çevrimiçi oynayabileceğiniz en iyi korku oyunları mı arıyorsunuz? Steam’deki en iyi 8 eşli korku oyunu için listemize göz atın. Steam’de co op korku oyunları dediğimizde karşımıza çıkabilecek ve popülerliği yüksek en iyi korku oyunları listemizi oluşturduk.

Pacify

Pacify

Pacify , oyuncuları perili bir evin içine sürükleyen ve onları kendi başlarına korumaya bırakan, bağımsız bir co-op korku oyunlarından biridir.

Emily Wants to Play ile aynı geliştirici Sean Hitchcock tarafından yapılan Pacify , sizi eski bir evi dehşetinden kurtarmakla görevli bir doğaüstü araştırmacının yerine koyan inanılmaz derecede korkutucu bir oyundur. Hikayenin gerçekten hepsi bu ve aslında oyunun olay örgüleriyle aşırıya kaçmamasını seviyorum.

Pacify’ı tek oyunculu modda oynama seçeneği var , ancak çevrimiçi olarak diğer insanlarla oynamak çok daha eğlenceli. Bir gruba, onlarla veya onlara karşı oynayan en fazla 3 kişiyle çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. Asıl amaç aynıdır, perili kızın görüş alanından uzak durun ve evde yaşayan kötülüğü yatıştırmaya çalışın.

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown , oyuncuları diğer insan oyuncular ve bir sürü şeytani canavarla birlikte karanlık bir bataklık alanına yerleştiren eğlenceli bir çevrimiçi çok oyunculu korku oyunudur.

Oyunda, size ödüller verilir ve canavarları aramak için bölgeyi araştırmanız gerekir. Her canavarın farklı güçlü ve zayıf yönleri vardır ve farklı bir zorluk çıkarır. Canavarı öldürdüğünüzde, ödül jetonları alırsınız, bu diğer oyuncuları bulunduğunuz yere göre uyarır ve kendinizi avlamadan önce bir çıkarma noktasına ulaşmanız gerekir. Bu, bazı gergin anlar yaratabilir ve muhtemelen tüm yolculuk boyunca gergin olacaksınız.

The Forest

The Forest

The Forest , hayatta kalma oyunu çılgınlığının ortasında piyasaya sürüldü ve sahneye ilk çıktığından beri en iyi korku oyunlarından biri.

Oyun, atmosferi oluşturmaya yardımcı olan ilgi çekici bir hikayeye sahip mükemmel bir tek oyunculu moda sahiptir. Kısacası, oyuncular bir uçak kazasının ardından gizemli bir kişi tarafından kaçırıldıktan sonra oğullarını bulmakla görevlendirilir.

Işık efektleri, tasarım ve genel görsel öğeler tonlarca ayrıntıyla harika ve çevrenin gerçekliği ve dinamikleri tüm oyun deneyimini oldukça sinir bozucu hale getiriyor. Bunun da ötesinde, ses efektleri mükemmel.

In Silence

In Silence

In Silence , bu listedeki en yeni oyun. Bu çok oyunculu korku oyunu, inanılmaz işitme yeteneklerine sahip aşırı duyarlı bir canavara karşı hayatta kalmak için çabalarken, oyuncuyu diğer oyuncularla (6 kişiye kadar) karşı karşıya getiriyor.

Hiç şüphe yok ki, In Silence en iyi korku oyunlarından biri. Karanlık bir ortamda tam bir sessizlik içinde ilerlemeye çalışmak zaten bir meydan okumadır, ancak kuyruğunuzda korkunç bir kertenkele canavarının olduğunu bildiğinizde, on kat daha da kötüleşir. Ayrıca zaman zaman canavar olarak oynarsınız.

GTFO

GTFO

GTFO , erken erişim olmasına rağmen, iyi bir korku ve gizlilik dengesi sağlayan çok yönlü bir korku deneyimi olan çevrimiçi bir korku oyunudur.

GTFO , seviye tasarımı ve bilinmeyenin korkusuyla yavaş yavaş gerilim oluşturan ürkütücü bir atmosfere sahiptir.

4 insan oyuncudan oluşan bir takımda oynarken, dünya dışı yaratıklarla dolu bir yeraltı tesisini keşfetmelisiniz. Düşmanlarınızı takım arkadaşlarınızla vurun ve en iyi sonuçlara ulaşmak için onlarla işbirliği yapın. Bu, işbirliği gerektiren bir oyundur, bu nedenle ekip arkadaşlarınızla iyi bir strateji oluşturmak isteyeceksiniz.

Dead by Daylight

Dead by Daylight

Steam’deki en iyi korku oyunlarına gelince, Dead by Daylight’tan daha iyisi yoktur . 1’e karşı 4 formatında oynanan bir oyuncu, şiddetli ve rahatsız edici derecede yaratıcı bir katil rolünü üstlenirken, diğerleri onun yolundan kaçmaya çalışır.

Bu oyunda büyük bir ışıklı topluluk var ve nedenini görmek kolay, Dead by Daylight , birkaç çevrimiçi korku oyununun nasıl yapılacağını bildiği bir atmosfer yaratıyor. Karamsar aydınlatma, yoğun ses efektleri ve sürükleyici oyun kombinasyonu, bunu kesinlikle diğer oyuncularla çevrimiçi olarak denemek isteyeceğiniz bir oyun haline getiriyor.

Phasmophobia

Phasmophobia

Phasmophobia , bu listeye şu anda en iyi korku oyunlarından biri.

Bu oyunla ilgili her şey güzel ve bence aldığı övgüler, türüne uygun olmasından çok daha fazlasından kaynaklanıyor. Korku deneyiminizi ikiye katlamak istiyorsanız, bunu VR’de oynatın. Kabuslar bunlar.

Oynanışa gelince, içinde yaşayan hayaletle ilgili bir dizi hedefi tamamlamaya çalışan karanlık bir evi keşfediyorsunuz. İstatistiklerinize dikkat edin.

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 , grafik iyileştirmelerinden AI iyileştirmelerine kadar Left 4 Dead 2 , Steam’de hayatta kalma yeteneklerinizi test edecek yoğun bir co op korku oyunudur.

4 kişilik bir takımda oynarken, gelen zombi ordularını uzak tutmak için silahınızı uygun şekilde seçmelisiniz.

Topluluk canlıdır ve hangi oyun modunu oynarsanız oynayın, her zaman oynayacak birini bulacaksınız. Çok oyunculu korku oyunlarının hayranları, henüz oynamamışlarsa bunu oynamalıdır.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası