Escape From Tarkov İnceleme

Escape From Tarkov İnceleme

Bu makalemiz içerisinde Escape From Tarkov nasıl bir oyun, hilesi var mı? gibi tüm detaylı konulara yer verelim istedik.

Escape From Tarkov, birçok oyunu dama atabilecek özelliğe sahiptir. Gittikçe ilgi çekici olan oyunda yenilikçi mekanikler var. Yapımcıların sunmuş olduğu yol haritası ile geliştirmeler büyük ölçüde yola devam etmektedir.

Escape from Tarkov oyununu diğerlerinden en çok farklı kılan şey rekabetin büyük olmasıdır. Oyun içerisinde öldüğünüzde üstünüzdeki her şeyi kaybediyorsunuz. Yani eğer siz oyun içerisinde kendinize güvenmiyorsanız o zaman bu size göre bir oyun değildir.

Escape From Tarkov oyunu, yenilikçi ve soluk getiren bir sisteme sahip. Bunun içinde oyundaki birçok oyuncunun güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Oyun içerisinde güçlü olduğunuzda alacağınız keyif daha yüksek olacağından dolayı sizde oynamaktan keyif alırsınız.

Aksiyon Oyunu

Escape From Tarkov oyununda aksiyon ve heyecanın hiç bitmemiş olduğunu söyleyebiliriz. Öldüğünüzde üzerinizde var olan eşyaları kaybediyor olduğunuzdan dolayı oyundaki tek amacınız kopmamak olmalıdır.  

Oyun içerisinde bilinmesi gereken hususlardan birisi de harita bilgisidir. Eğer yeterli harita bilginiz olmazsa bu durumda oyun içerisinde ister istemez zorlanırsınız. Oyunda offline modda başlamak kendinizi geliştirdikten sonra da online moda geçiş yapmak gerekir.

Yeni Başlayanlar Unutulmamış

Escape From Tarkov oyunu ilk kez oynadığınızda zorlayıcı olsa da genel olarak şunu söyleyebiliriz ki zamanın nasıl geçtiğini hissetmeyeceğiniz bir oyundur. Oyuna ilk başladığınızda 10 oyunu kaybetmeye hazır olmanız gerekiyor. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi oyun bilmeyenler için zordur bu nedenle kaybetmeye hazır olduğunuzda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Oyun içerisinde hazırlanmış olan grafiklerin başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar düşük işlemciler için başarılı olmasa da iyi bir bilgisayara sahipseniz keyif alabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası