Epic Games Ücretsiz GTA 5’mi Veriyor

tarafından
80
Epic Games Ücretsiz GTA 5’mi Veriyor

Ücretsiz GTA 5 Epic Games tarafından bugün ücretsiz dağıtılacak söylentisi iyice yayılmaya başlandı. Epic Games firmasının resmi twitter adresinde ilk olarak paylaşıp sonradan silmiş olduğu tweet fazlasıyla dikkat çekti. Çoğu kişi de bu görüşü destekliyor. Epic Games https://www.epicgames.com/store/en-US/ bağlantısından 18:00’da açılacak ücretsiz oyuna sizler de dahil olabilirsiniz.

Silinen Tweet Fazlasıyla Dikkat çekti

ücretsiz gta 5
ücretsiz gta 5

Epic Games, tüm zamanların hem maksimum satanlarından bununla birlikte en sevilenlerinden bir tanesi olan GTA 5 efsanesini ücretsiz olarak dağıtma ihtimali günlerdir oyun tutkunları içinde gündemde. Steam’i bitirmek için yola çıkan Epic Games’in GTA 5’i ücretsiz olarak verme ihtimali bulunuyor. Böylesi bir kampanyanın Epic Games’e yüz binlerce yeni kullanıcı kazandıracağı konuşuluyor. Epic Games Store’un resmi Twitter adresinden önce paylaşılıp ardından da silinen tweet, GTA 5’in ücretsiz olacağı iddialarını kuvvetlendiriyor.

Bir önceki yazımız olan Elder Scrolls 6 Çıkış Tarihine Daha Çok Var! başlıklı makalemizde bethesda, Elder Scrolls ve Elder Scrolls 6 hakkında bilgiler verilmektedir.