Epic Games Store, Popüler Korku Oyununu Cadılar Bayramı İçin Ücretsiz

Epic Games Store’un yeni ücretsiz oyun Cadılar Bayramı sadece birkaç kaldığı göz önüne alındığında hiç de şaşırtıcı değil. Şimdi ve önümüzdeki Perşembe gününe kadar tüm Epic Games Store kullanıcıları DARQ’ı ücretsiz olarak indirebilir. İndirdikten sonra, hiçbir maliyeti olmayan Epic Games Store hesabını koruduğunuz sürece oyun sizindir. Bununla birlikte, oyunun yukarıda belirtilen zaman aralığında kütüphanenize eklenmesi gerekiyor çünkü Perşembe gününden sonra normal fiyatına geri dönecek.

Oyunun kendisine gelince, oyuncuların çözmesi için bulmacaları olan bir aksiyon-macera psikolojik korku oyunu. Unfold Games tarafından geliştirilen oyun 2019’da çıkış yaptı. Metacritic’te oyun, platforma bağlı olarak 74 ile 78 arasında bir puana sahip. PC versiyonu özellikle Metacritic puanı yoktur, ancak Steam 2629 yorum yüzde 93 oyunu bir “Çok Olumlu” Kullanıcı İncelemesi Puan vererek, olumlu oyun inceledik.

DARQ

” DARQ , rüya gördüğü gerçeğinin farkına varan bir çocuk olan Lloyd’un hikayesini anlatıyor ” oyunla ilgili resmi bir tanıtım yazısı okuyor. “Lloyd’un talihsizliğine göre, rüya hızla bir kabusa dönüşür ve tüm uyanma girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır. Lloyd, bilinçaltının en karanlık köşelerini keşfederken, fizik yasalarını bükerek ve evrenin akışkan dokusunu manipüle ederek kabustan nasıl kurtulacağını öğrenir. hayal dünyası.”

“Yerçekimine meydan okuyan bulmacalar dışında, Lloyd düşmanlarının yakınındayken gizliliği kullanmak zorunda kalacak. Karşılaşacağı yaratıklar ondan çok daha güçlü ve hızlı olduğu için açık bir çatışmada kazanma şansı yok. Bunun yerine güvenmek zorunda. tespit edilmekten kaçınmak için dikkatli bir planlama üzerine.”

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası