Epic Games Mobil Yakında Yayınlanıyor

Epic Games Mobil, iOS ve Android için yakın zamanda yayınlanmak üzere hazırlanıyor. Epic Games mağazası sonunda akıllı telefonlarda da kullanılabilecek.

Epic Games Store, yayınlandığı ilk gün itibari ile oyun anlaşmaları ve ücretsiz dağıtımları ile birlikte kullanıcıları kendine çekmeyi başardı. Özellikle geçtiğimiz dönemde gerçekleştirdiği GTA V kampanyası ile milyonlarca yeni kullanıcıya ulaşan platform, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Epic Games yöneticisi Tim Sweeney, mağazanın geleceği ve adımları konusundan birkaç adımlarından kısaca bahsetti. Sweeney tarafından yapılan açıklamalara göre, Epic Games üzerinde yapılan ücretsiz oyun kampanyalarından kendileri on milyonlarca oyuncuyu çekmeyi başarsa da, bu durumda diğer oyun platformları da etkilenmiş gibi gözüküyor.

Hediye olarak dağıtılan oyunlar ile birlikte yapımcıların isimleri daha çok duyulurken, aynı zamanda geliştiricilerin diğer içeriklerinin de öne çıktığını belirten Sweeney, sözlerine yakın zamanda Epic Games Mobil uygulamasının da bizler ile olacağını açıklaması ile son verdi.

iOS ve Android platformları için yakın zamanda Epic Games Store uygulaması yayınlamak istediklerini belirten Sweeney, henüz net bir tarih vermiş değil. Ayrıca mobil uygulama içerisinde ne tür bir strateji uygulanacağı da şimdiden en çok sorulan sorulardan biri haline geldi.

Peki sen Epic Games Store konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası