Epic Games Hesabın Daha Fazla Ücretsiz Oyun İndiremez Hatası Çözümü

tarafından
76
Epic Games Hesabın Daha Fazla Ücretsiz Oyun İndiremez Hatası Çözümü

Epic Games, dün akşam saatlerinde GTA V Premium Edition oyununu sorgusuz sualsiz herkese ücretsiz bir şekilde dağıtmaya başladı. 21 Mayıs’a kadar devam eden kampanyada kullanıcıların genel olarak karşılaştığı bir problem var. Hesabın daha fazla ücretsiz oyun indiremez hatası çözümü için okumaya devam edin.

Eğer Epic Games Store içerisinde yayınlanan GTA V kampanyasından yararlanmak istiyor ancak Hesabın daha fazla ücretsiz oyun indiremez hatası ile karşılaşıyorsanız bunun sebebi aynı IP üzerinden çok fazla ücretsiz oyun alınması oluyor. Yani aynı ağ üzerinden birden fazla kez aynı oyunu almaya çalıştıysanız Epic Games otomatik olarak ‘orada dur aslanım’ uyarısı veriyor. Hatayı çözmek için ise yapmanız gereken tek şey farklı bir ağa bağlanmak.


Epic Games Store üzerinden ücretsiz bir şekilde GTA V Premium Edition almak istiyor ancak yukarıdaki hata ile karşılaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey bağlı olduğunuz internet ağını değiştirmek. Örnek vermek gerekirse evinize ait internete bağlıysanız kısa süreliğine mobil internetiniz üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hatta doğrudan akıllı telefonunuz üzerinden satın alma işlemini yapabilir, sonra da tekrardan bilgisayarınız üzerinden indirme yapabilirsiniz.

Peki sen ücretsiz olarak GTA V oyununu satın alanlardan mısın? Sen bu kampanya konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Pubg Lite Fps Gösterme başlıklı makalemizde fps nasıl gösterilir ve pubg lite fps gösterme hakkında bilgiler verilmektedir.