Epic Games #FreeFortnite Kupası’nı duyurdu

tarafından
3
Epic Games #FreeFortnite Kupası’nı duyurdu

Apple ile yaşanan gerilimin ardından Epic Games #FreeFortnite Kupası‘nı duyurarak Apple’a karşı başlatmış olduğu savaşta bir misillemede daha bulundu.

28 Ağustos tarihinden itibaren Fortnite artık iOS makinelerde aktüellenemeyecek. Bu da tüm reyincuların bir arada olabileceği son günlerin içine girdiğimizi gösteriyor. Epic Games‘in ise 28 Ağustos tarihinden evvel Apple‘a karşı oynayacak bir kozu daha var. #FreeFortnite Kupası ile beraber tüm reyincular 23 Ağustos Cuma günü bir araya gelecekler ve gayret edecekler.

Sert Kodaman isimli kostümün yanı gizeme reyincuları daha evvel görülmemiş ölçüde çok mükâfat ve reyin içi eşya da bekliyor. Reyin içerisindeki Rekabet sekmesinden #FreeFortnite Kupası reyin modunu seçerek katılabileceğiniz aktiflikte küresel ölçekteki ilk 1.200 reyincuya Alienware Gaming Laptop, Samsung Galaxy Tab S7, OnePlus 8, PlayStation 4 Pro, Xbox One X ve Nintendo Switch gibi mükâfatlar verilecek. Tüm bölgelerde 10 puan toplayan her reyincu Sert Kodaman kostümüne kavuşacakken tüm bölgelerde en çok puanı toplayan reyincular ise #FreeFortnite şapkasına sahip olacaklar.

Bir önceki yazımız olan Gotham Knights 2021’de Geliyor başlıklı makalemizde Gotham Knights hakkında bilgiler verilmektedir.