Epic Games, Ark: Survival Evolved Oyununu Ücretsiz Veriyor

Epic Games, son zamanlarda sık sık büyük bütçeli oyunları ücretsiz vererek Steam ile rekabetini güçlendiriyor. Bu rekabet, tabii ki biz oyuncular için iyi sonuçlar doğuruyor. Bu sefer ise Epic Games, Ark: Survival Evolved oyununu ücretsiz olarak dağıtacak.

Epic Games, büyük bütçeli oyunlar ile anlaşmalar sağlayarak, bu oyunları ücretsiz olarak biz oyunculara hediye ediyor. GTA V‘in ücretsiz dağıtılması ile başlayan serüven, bugün Ark: Survival Evolved oyununun ücretsiz olması ile devam edecek.

Ark: Survival Evolved sistem gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri:

Önerilen sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Requires broadband internet connection for multiplayer

Oyun henüz stabil versiyona erişmediği için önerilen sistem gereksinimleri bulunmamaktadır.

Ark: Survival Evolved hakkında:

Çıplak bir adam veya kadın olarak üşüdüğün ve acıktığın ARK isimli gizemli bir adada mahsur kalıyorsun, avlanmalı, kaynak toplamalı, eşya üretmeli, bitki büyütmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın. Kurnazlığını ve kaynaklarını öldürmek veya dev dinazorları ve adada dolaşan diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek ve beslemek için kullan. Hayatta kalmak için diğer yüzlerce oyuncuyla avlan, hükmet… ve kurtul!

Aşağıdaki özellikler Gün-1 Erken Erişimde gösterilen özellikler. Planladığımız daha çok yönleri ve ayrıntıları var ama bunlar uzun vadeli planlar, ve şuanda ARK’da deneyimleyecekleriniz:

CANLI EKOSİSTEM İÇİNDEKİ DİNOZORLARI EVCİLLEŞTİR, EĞİT, BESLE VE SÜR

Peki sen Ark: Survival Evolved hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası