Epic, Fortnite Crew (Fortnite Tayfası) üyeliği için güncelleme

fortnite

Epic Games‘ten bir blog gönderisine göre, Fortnite Crew üyeleri ileriye dönük olarak daha fazla içerik ve daha az soruna sahip olacak.

Aylık Fortnite üyeliği 11.99 $ / 9.99 £ tutarındadır ve abonelere her ay 1.000 V-Bucks ve özel bir dış görünüm paketi verirken mevcut savaş geçişinin kilidini açar. Ocak 2021 Fortnite Tayfası üyeliği, abonelere Fortnite Bölüm 2: Sezon 5 savaş geçişi ve 1.000 V- Papel ile birlikte Green Arrow kıyafeti, taktik titreme ve boks eldiveni oku verdi .

Ancak, aboneler son zamanlarda Fortnite Tayfası ile sorunlar yaşadı, birçok Xbox oyuncusu üyelikten çıkamadıklarını bildirdi, diğerleri ise Fortnite Crew V-Bucks’larında bir gecikme olduğunu bildirdi. Epic‘in geçtiğimiz Aralık ayının ortasında Fortnite Crew için yaptığı son promosyon, oyunculara ay ortasında kaydolabileceğinizi ve bir aylık üyelik ücreti karşılığında hem Aralık hem de Ocak ayının görünümüne sahip olabileceğinizi hatırlattı, bu da mevcut aboneleri rahatsız etti.

Bunun ışığında Epic, “tüm geçmiş ve şimdiki Fortnite Crew üyelerine” ücretsiz Üyelere Özel ifadesi veriyor. Şirket ayrıca Fortnite Crew‘un nasıl çalıştığını özetleyerek “her mürettebat üyesi kayıt olduklarında mevcut ayın mürettebat paketini ve aktif bir üye oldukları sürece her takvim ayının başında yeni bir mürettebat paketi alır. Çünkü her biri aylık üyelik bir sonraki takvim ayına kadar sürer, mürettebat üyeleri bir sonraki fatura tarihinden önce piyasaya sürülen tüm yeni mürettebat paketlerine hak kazanır “.

Epic‘in Fortnite Crew aboneliğini iyileştirmek için yaptığı tek şey bu değil. Blog, “Ekibimiz mevcut sorunları ortadan kaldırmak, gelecekteki sorunları önlemek ve daha güzel içerik ve özellikler getirmek için çok çalışıyor” diyor. Epic, Şubat Ekip Paketini henüz duyurmamış olsa da, oyuncular “Fortnite dünyasından yeni bir yüz” beklemeli.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası