2021’in en iyi ücretsiz oyunları

en iyi ücretsiz oyunlar

Oynaması ücretsiz oyun türleri zamanla kötü bir üne kavuşuyor. Bazı oyunlarda daha çıkışının ilk yılında bile oynaması ücretsiz olan bir oyunda sadece oyuna para yatıranların kazanmasına izin veriliyor. Bununla birlikte, Warframe ve Destiny 2 gibi oyunlar, sonsuz bir mikro dönüşüm saldırısı olmadan oynaması ücretsiz bir oyunu sürdürmenin mümkün olduğunu kanıtlıyor. Bu listemizde ise size en iyi ücretsiz oyunlar listeledik.

En iyi ücretsiz oyunlar, oyunculara süper hayranlar için bazı etik mikro işlemlerle birlikte hiçbir şey şarj etmeden düzinelerce saat oyun süresi sunar. Ücretsiz FPS oyunları ve MMORPG’ler de dahil olmak üzere, buna sadık en iyi ücretsiz oynanabilen oyunları bir araya getirdik.

En İyi Ücretsiz Oyunlar

2021’in en iyi ücretsiz oyunları listemizde bulunan oyunlar oyun türlerine göre sıralanmıştır. Liste zaman içerisinde güncellenerek büyüyecektir. Güncellemelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Warframe

Warframe Tanıtım Videosu

Mass Effect ve Halo oyunlarının fütüristik bilim kurgu estetiğini kaygan, dövüş sanatlarından ilham alan dövüşle birleştiren Warframe, şu anda mevcut olan en etkileyici aksiyon oyunlarından biridir ve hem konsolda hem de PC’de oynayabilirsiniz. 2013’te piyasaya sürüldü ve yalnızca son birkaç yılda oyuncu tabanının önemli ölçüde büyüdüğünü gördü şimdiye kadar 26 milyondan fazla kişi oynadı ve oynaması ücretsiz olmasına rağmen, Warframe hala teknik konulara mükemmel bir örnek teşkil ediyor.

Warframe ayrıca, silahlarınızı ve “Warframe” dış zırhınızı değiştirmenize olanak tanıyan dikkate değer sayıda özelleştirme seçeneği içerir, böylece ekipmanınızı kendi oyun tarzınıza daha iyi uyarlamanıza olanak tanır. Görevler arasında üssünüz olarak kullanacağınız kendi kişisel uzay geminize bile erişebilirsiniz. Ancak yaya olarak dokunduğunuzda, hareket kabiliyetiniz sınırlı olmayacaktır; yedi farklı parkur hareketi, ulaşılması zor alanlarda gezinmenize ve düşmanların üzerine düşmenize olanak tanır.

World of Tanks

World of Tanks Tanıtım Videosu

Vahşi deniz ve hava savaşlarına odaklanan spin-off oyunları ortaya çıkardı, ancak orijinal World of Tanks’ta sunulan yoğun savaşın önüne hiçbir şey geçemez. Amerika, İngiltere, Almanya, Çin, Fransa ve Sovyetler Birliği’nden (diğer ülkelerin yanı sıra) zırhlı muhriplere sahip olan World of Tanks‘ın çok oyunculu maçları, takımlar uzun ateş ederken birbirlerine karşı taktik konumlar kazanmak için sürekli yarışıyorlar. menzil atışları, düşmanları kuşatma ve müttefiklerini koruma. Tanklar, kabaca bir düzine farklı zırhlı plakaya da sahiptir ve her biri gelen yangına karşı kendi koruma seviyelerine sahiptir.

Derilerini biraz daha riske atmaya istekli olanlar için, “kundağı motorlu silah” sınıfı, sizi hemen fark edip unutturmamak kaydıyla, çok sayıda düşmanı ortadan kaldırmanıza izin verecektir. Oyunun resmi web sitesinde bulunan ayrıntılı bir kılavuz, mevcut sınıflardan herhangi birinden ilk tankınızı kullanmaya başlamanızı sağlayacak ve ilk birkaç maçınızda tankınızı tek parça halinde tutmanız için bazı ek ipuçları sunuyor. Oyunun savaşında kendinizi rahat hissettiğinizde, bir klana katılabilir ve size sadece övünme hakkı kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda özel araçlar ve oyun içi para birimi kazandıran “küresel haritanın” kontrolünü ele geçirmeye çalışabilirsiniz.

World of Warships

World of Warships Tanıtım Videosu

Donanma gemisi savaşına sahip World of Tanks, World of Warships’in doğru bir tanımıdır. Dört tür gemi (kruvazör, savaş gemileri, muhripler ve uçak gemileri) ve birden fazla oyun modu içeren World of Warships, derin özelleştirme seçeneklerine sahip stratejik bir açık deniz savaş simülatörüdür. İster PvE Operasyonları modunda oynuyor olun, ister PvP’de gerçek bir rakibe karşı savaşıyor olun, World of Warships harika bir gemi savaşı arayan herkesi tatmin etmelidir. Çok oyunculu bir PC oyunu olarak mevcuttur. Ayrıca, deniz savaşlarının veya tankların hayranı değilseniz, belki de oyuncuları gökyüzüne götüren başka bir kaliteli, ücretsiz oynanabilen savaş simülatörü World of Warplanes’e göz atın .

War Thunder

War Thunder Tanıtım Videosu

II.Dünya Savaşı sırasında geçen bu savaş odaklı uçuş simülatörü oyunu, oyuncuların beş dünya gücünden gelen uçakların kokpitine girmelerini sağlar. Uçağı kontrol etmenin karmaşık bir çaba olduğu ciddi bir simülasyon istiyorsanız, bunu War Thunder’da yapabilirsiniz. Ama onu bir arcade oyunu olarak daha çok oynamak istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. Becerilerinizden emin olduğunuzda, çevrimiçi atlayabilir ve destansı 16v16 it dalaşlarında veya hedef tabanlı görevlerde rekabet edebilirsiniz. Burada odak noktası uçaklar olsa da, War Thunder’da uçaksavar araçları ve tankları da var. Oynaması ücretsiz bir oyun olarak, uçakların ve avantajların çoğu ödeme duvarlarının arkasında kilitlenmiştir. Bununla birlikte, daha uzun sürecek olsa da, bir kuruş bile düşürmeden yeni içeriğin kilidini açabilirsiniz.

Let It Die

Let It Die Tanıtım Videosu

Grasshopper Manufacture’dan Let It Die, bu listedeki en zorlu oyunlardan biridir. No More Heroes serisinin arkasındaki geliştirme stüdyosundan bekleyeceğiniz kadar tuhaf bir önermeye sahip zorlu bir kesip biçme oyunu. Yıl 2026 ve Tokyo ikiye bölündü. Okyanusun derinliklerinden bir kule yükseldi. Ölüm meleğinin kaykay tutkusuna sahip bir versiyonu olan Uncle Death, sizi en tepede ne olduğunu bulmak için kuleye gitmeye zorluyor. Ardından, sizi hain yaratıklar ve düşmanlarla kat kat savaşırken gören, bağımlılık yapan ama zorlu bir kule koşusu var. Öldüğünüzde oyun verileriniz diğer oyuncularla paylaşılır, kendinizi onların oyunlarına düşman olarak eklersiniz (ve bunun tersi de geçerlidir). Let It Die gibi oynaması ücretsiz aksiyon oyunları biraz nadirdir, bu nedenle bir PS4 veya PC’niz varsa, kesinlikle denemelisiniz.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone Tanıtım Videosu

Warzone, Call of Duty’nin battle royale türüne ilk baskısı değil, ancak en iyisi. Resmen Activision, battle royale görevlerini, Black Ops 4 olan 60 dolarlık ödeme duvarının arkasına gizlenmemiş olsaydı,yeterince yetkin bir battle royale oyunu olacak olan Call of Duty: Blackout’a bıraktı. Warzone yalnızca daha iyi bir battle royale oyunu değil, aynı zamanda ücretsiz oynanabilen ve platformlar arası bir oyundur .

Warzone’u satan bu iki şeydir. Bir uzantısı olarak oyun fonksiyonları 2019 en Modern Warfare, aynı mükemmel motor ve çöpçatanlık yeteneklerini kullanarak. Bilgisayarınız, Xbox One veya PS4’ünüz olduğu sürece ve hangi sistemde olduklarına bakılmaksızın Warzone’u indirebilir ve arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Warzone, battle royale formülünü de geliştiriyor. En büyük değişiklik Gulag. Ölürseniz, bire bir hesaplaşma için Gulag’a gönderilirsiniz. Kazanırsanız, ücretsiz olarak yeniden mevzilenirsiniz ve kaybederseniz, takım arkadaşlarınız sizi geri satın almak zorunda kalacak. Bu tamirci, Warzone’dan ganimet içermeyen bir alana düştüğünüz her türlü kötü anı ortadan kaldırır ve yönünüzü almadan önce birisi sizi öldürür.

PUBG Mobile

PUBG Mobile Tanıtım Videosu

O Xbox One ve PC versiyonları PlayerUnknown en battlegroundlarda free-to-play değildir, ancak yoldayken bazı stratejik savaş royale eylem tadını çıkarmak istiyorum ve havasında değilse Fortnite, PUBG Mobil harika bir alternatiftir. Oyun, PC sürümüne dayalıdır ve dokunmatik kontroller içerir, böylece silahınızın görüşlerini hala hedefleyebilir, binaları yağmalayabilir, oyunun devasa haritasında gezinebilir ve bir tavayla insanları vurabilirsiniz. Uzun mesafeler koşmak için, basit bir sanal çubuk kilidi temelde “ayarlamanıza ve unutmanıza” olanak tanır ve takım tabanlı oyunlarınız için sesli sohbet desteği bile vardır, böylece öldürmeye gitmeden önce takım arkadaşlarınızla koordinasyon yapabilirsiniz.

PUBG Mobile, aceleyle oluşturulmuş bir nakit para da değildir. Oyun, genellikle Xbox One sürümünü utandırabilecek bir kare hızında çalışan mobil cihazlar için optimize edildi. Cihazınıza bağlı olarak (iPhone 6s desteklenen en eski telefondur) oyun otomatik olarak grafik ayarlarını seçer, ancak ayrıntıları en üst düzeye çıkarmak veya performansı artırmak için bunları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Fortnite: Battle Royale

İzinden PlayerUnknown en battlegroundlarda geliyor Battle Royale: Fortnite, Epic Games’ zombi savunma atıcı bir serbest oyuncu-versus-oyuncu yığın. Gibi PUBG, amaç Fortnite: Battle Royale son ayakta oyunda tüm diğer oyuncular aşağı çekmek ve olmaktır. Ancak Fortnite’ın karikatürize edilmiş atış mekaniği yaklaşımı, PUBG’nin daha militarist (ve biraz daha gerçekçi) nişancısına bir alternatif bulacağınız anlamına geliyor .

Fortnite’ı PUBG’den ayıran başka bir yönü daha var. Bir dövüşte size destek olabilecek veya sizi pusuya yatkın hale getirebilecek duvarlar, yapılar ve nesneler inşa edebilirsiniz. Her iki durumda da, kendi savaş alanınızı ve tahkimatlarınızı oluşturmanın eklenmesi, ayakta kalan son oyuncuların kurallarını önemli ölçüde değiştirebilir.

Apex Legends

Apex Legends Tanıtım Videosu

Titanfall dünyasında geçen ancak titanlar veya duvar koşusu olmayan Apex Legends, Respawn’ın battle royale tarzını ele alıyor. Apex Legends, ayakta kalan son takım olmak için yarışan 20 üç kişilik takımla tamamen takım çalışmasıyla ilgilidir. Bir maçın ilerleyişi, bir battle royale oynayan herkese tanıdık gelecektir: Gökyüzünden inin, teçhizat toplayın, oynanabilir alan küçülmeden önce çemberin içine girin. Apex Legends neredefarklı olan, aynı zamanda kahraman nişancı unsurlarına sahip olmasıdır. Sekiz karakterin her birinin kendine özgü yetenekleri ve savunma hareketlerinden portal çarpıtmaya ve topyekün havan saldırılarına kadar değişen nihai hareketleri vardır. Ve ölüm kalıcı değildir. Düşen takım arkadaşlarını canlandırabilir ve hatta künyelerini bir işaret ışığına getirerek onları diriltebilirsiniz.

Apex Legends, mükemmel silahlar, harika bir harita ve eğlenceli bir karakter listesi ile gösterişli bir deneyimdir. Piyasadaki en iyi ücretsiz nişancı oyunlarından biridir ve bir PS4 oyunu, Xbox One oyunu ve en iyi ücretsiz PC oyunlarından biri olarak mevcuttur .

Brawlhalla

Brawlhalla Tanıtım Videosu

Erken erişimde birkaç yıl geçirdikten sonra, 2017’de ücretsiz oynanabilen bir oyun olarak piyasaya sürülen Super Smash Bros. ile gerçekten karşılaştırılabilecek bir dövüş oyunu olan Brawhlhalla. 2018’de Blue Mammoth Games, arkasındaki stüdyo tuhaf kavgacı, Ubisoft tarafından satın alındı. Brawlhalla’nın dünyanın en büyük video oyun stüdyolarından biriyle inişe çıkması, oyunun yeni zirvelere ulaşacağı anlamına geliyor. Şu anda PS4, Switch, Xbox One ve PC’de mevcuttur. Ubisoft’un cesur maskotu Rayman da savaşa girecek.

Temel bir oyun perspektifinden bakıldığında, Brawlhalla, amacın diğer savaşçıları haritadan uzaklaştırmak olduğu konusunda Smash’ı yansıtıyor. Ücretsiz oynanabilen bir oyun için mükemmel olan, yeni oyuncuların hızlı bir şekilde içeri girmesini sağlayan basit bir kontrol şemasına sahiptir. Ek olarak, sayısız ilginç oyun modu, çok sayıda harita ve güçlü bir savaşçı kadrosu, deneyimi taze tutuyor. Ve evet, silahlar tıpkı Smash’ta olduğu gibi gökten düşer. Oynaması ücretsiz modelde Brawlhalla, oyuncuların her hafta altı farklı dövüşçü olarak oynamasına izin veriyor. 20 $ harcarsanız, Rayman dahil 41 dövüşçünün ve gelecekteki tüm dövüşçülerin kilidini açarsınız. Hızlıdır, oynaması kolaydır ve ilgi çekici bir ilerleme sistemine sahiptir.

League of Legends

League of Legends Tanıtım Videosu

Oynaması ücretsiz hiçbir liste, League of Legends olmadan tamamlanamaz. MOBA (Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası), 2009’da ilk kez PC’ye çıktığında devrim niteliğinde bir şeydi ve yalnızca ilk çıkışından bu yana geçen yıllarda gelişti. Oyun, Şampiyonlar adı verilen sınırlı sayıda kahramanla oynamak ücretsizdir ve daha fazlası, gerçek para veya normal oyunla kazanılan “IP” kullanılarak satın alınabilir. Bu tür yeni oyunculara hiçbir zaman özellikle davet edilmemiş olsa da, Riot bazı çağdaşlarından daha acemi dostu bir çok oyunculu deneyim yarattı ve yeni başlıyorsanız, arkadaşlarınızdan birinin şimdiden neredeyse% 100 olma ihtimali var. League of Legends oynuyor .

Dota 2

Dota 2 Tanıtım Videosu

Öğrenmesi League of Legends ve Blizzard’ın Heroes of the Storm’dan daha zor olsa da, Dota 2 oyuncuları hiçbir yedek kabul etmeyecek. League’in aksine, Dota 2’de Iron Giant ve Incredible Hulk’un tuhaf bir karışımına benzeyen yakın dövüş odaklı Earth Spirit ve görünüşte görülen elflere benzeyen Invoker dahil 119 kahramanın tümü ücretsiz olarak mevcut. Warcraft imtiyazı. Oyunun savaşı telaşlıdır ve ilk turunuzda unutulmaya yüz tutmanız muhtemeldir, ancak bağımlılık devam ederse, aylarca başka bir oyun oynamanıza gerek kalmayabilir. Oyunun en önemli özelliği The International adlı devasa rekabetçi şampiyonluktur., oyuncuların milyonlarca dolar para ödülü için savaştığı yer. Sen olabilir kazanmak, oyunu oynarken hayatın boyunca harcarsanız, olmasıdır.

Smite

Smite Tanıtım Videosu

Smite, 2014’ten beri MOBA türünün temelini oluşturuyor. Üçüncü şahıs sunumuyla öne çıkıyor ve kendisini League, Heroes of the Storm ve Dota 2’den farklılaştırıyor. Perspektifteki değişiklik aynı zamanda oyun tarzını da değiştirerek geleneksel olarak stratejik MOBA formülünü eyleme yönelik oynanışa dönüştürür. Oyunun kahramanları, on iki farklı panteonda gerçek olanlardan sonra modellenmiş tanrılardır. Şu an itibariyle, her biri kendi yeteneklerine sahip 110 oynanabilir karakter var. Smite’ın 5’e 5 yarışmaları her zaman ilgi çekicidir, çünkü savaş alanlarında CPU kontrollü düşmanların ortaya çıkması alışılmadık bir durum değildir. Smite, PC, Xbox One ve PS4’te mevcuttur.

EVE Online

EVE Online Tanıtım Videosu

EVE Online, tartışmasız var olan en çok hikayeye sahip çok oyunculu çevrimiçi oyundur. Devasa uzay keşfi unvanı, oyuncular birbirlerine savaşırken yükselen ve düşen imparatorlukları ve bağlılıkları görüyor. Oyuncular uzay gemilerinde, madencilik kaynaklarında bir galaksinin etrafında uçuyor, itişip kakışıyor, birbirleriyle ticaret yapıyor ve temelde istedikleri rolü oynuyorlar. En iyi ödüller en büyük riskleri gerektirir ve diğer oyuncular sahip olduklarınızı istediğinde her zaman güvende olmazsınız.

İçeri girmesi çok zor olsa da, EVE Online, büyük bir adanmış oyuncu takipçisi olan devasa, derin bir oyundur. O kadar karmaşık ki, kendi tarihini hızla ortaya çıkarıyor ve oyuncular, mürekkep boşluğunu, tüm armadaların birbirleriyle savaştığı dev bir savaş alanına çeviriyor. Ve artık oyun ücretsiz olduğu için, EVE Online ile olan anlaşmanın ne olduğunu minimum yatırımla bulmak mümkün .

Path of Exile

Path of Exile Tanıtım Videosu

Diablo serisinden büyük ölçüde ilham alan Path of Exile, harika bir döngü ve tonlarca eğlenceli (ve ücretsiz!) İçeriğe sahip mükemmel bir çevrimiçi aksiyon RPG oyunudur. Grinding Gear Games tarafından tasarlanan Path of Exile, olumlu eleştiriler için 2013’te piyasaya sürüldü, ancak o zamandan beri yalnızca yeni genişlemelerle, yeni öğeler, beceriler ve hikaye içeriği ekleyerek gelişti.

Oyuncular yedi sınıftan birini seçerler Cadı, Gölge, Korucu, Çapulcu, Düellocu, Tapınakçı ve Filiz her birinin kendi hareketleri, güçlü yanları ve zayıf yönleri vardır.

Path of Exile, benzer bir arayüze ve varsayılan kontrol şemasına sahip olmasının yanı sıra, tıpkı Diablo gibi bir izometrik ile oynar. Path of Exile’ın bacaklarını vermesine yardımcı olan temel fark, rastgele nesildir. Kampların yanı sıra, tüm zindanlar ve açık alanlar rastgele oluşturulur, bu nedenle bir bölümü her tekrarladığınızda farklı bir şekilde kurulur. Path of Exile, PC, PS4 ve Xbox One’da mevcuttur.

Among Us

Among Us Tanıtım Videosu

Bu giriş biraz hile yapıyor. Teknik olarak, Among Us Steam’de 5 dolar tutuyor. Bununla birlikte, oyun Android ve iOS’ta ücretsizdir ve her üç platform da birbirleriyle çapraz oynamayı destekler. Among Us, şu anda ABD’deki en popüler oyunlardan biri ve aynı anda 500.000’e ulaşan eşzamanlı oyuncu sayısıyla Steam listelerinin en üstünde yer alıyor. Nedenini görmek de kolay.

Among Us, 10 oyuncunun bir dizi küçük görevi tamamlamak için bir araya geldiği basit bir sosyal çıkarım oyunudur. Kicker: Grup içinde bir sahtekar var. Bir mürettebat üyesi olarak, sadece sahtekarın kim olduğunu bulmak değil, aynı zamanda sahtekar sizi yok etmeden önce görevlerinizi tamamlamak sizin görevinizdir. Among Us sonsuz saatler süren eğlence sunar ve al-ve-oyna tasarımıyla herkes aksiyona atlayabilir.

Destiny 2

Destiny 2 Tanıtım Videosu

Destiny 2, hizmet olarak oyunlar modelinin poster çocuğudur, ancak bu kötü bir oyun olduğu anlamına gelmez. Aslında bundan çok uzak, ultra sıkı silah mekaniğine ve oyunlarda en yoğun dövüş karşılaşmalarından bazılarına sahip, genişleyen bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Başlangıçta 60 $ ‘a piyasaya sürülmesine rağmen, Destiny 2 artık ücretsiz oynanabilir. Daha da iyisi, Bungie, oyunun fiyatı düştüğünde seviyelendirme sistemini elden geçirdi, böylece yüzlerce saatlik öğütme konusunda endişelenmenize gerek kalmadı.

Pek çok hizmet olarak oyun gibi, yine de, Destiny 2, bundan yaptığınız şeydir. Görseller çarpıcı ve mekaniği birinci sınıf, ancak dünyayla tek başına mücadele etmek, en iyi Destiny 2 silahlarıyla bile yalnız bir deneyim. Bu, en iyi arkadaşlarla oynanan ve ilerlemenin itici güçlerinin görevler sırasında yaşayacağınız vahşi deneyimler olduğu bir oyundur. Solo oynamak sizin hızınızdan daha fazlaysa, maçları Destiny 2’nin Crucible PvP modunda her zaman öğütebilirsiniz .

Valorant

Valorant Tanıtım Videosu

Son birkaç ayda, oynaması ücretsiz nişancı türüne yeni katılan iki oyuncu gördük: Valorant ve Crucible. İkincisi tam bir fırlatmadan sağ çıkamadı. Neyse ki Valorant yaptı. Kısacası, Valorant, Counter-Strike benzeri maçlar oynadığınız rekabetçi bir çevrimiçi nişancı oyunudur. İki takım var: Birinin hedefi bombayı yerleştirmek (“başak”), diğeri onu dağıtmaya çalışıyor. Bununla birlikte, Valorant, MOBA benzeri kahramanlardan oluşan bir kadro ekler .

Valorant, diğer türlerden o kadar çok unsuru birleştirir ki, tamamen yeni bir şey yaratır. Oyun elbette CS: GO gibi oynanıyor, ancak birkaç turdan sonra Valorant’ın farklı bir seviyede çalıştığı açık. İlgi çekici, karmaşık ve hepsinden önemlisi, oynaması ücretsiz. Ne yazık ki, yalnızca PC’de mevcut.

Team Fortress 2

Team Fortress 2 Tanıtım Videosu

İlk olarak 2007’de The Orange Box içinde paketlenmiş olan Valve Team Fortress 2, çok oyunculu nişancı dünyasında anlık bir başarıydı. Dokuz farklı sınıfa sahip sınıf tabanlı nişancı, yayınlandıktan sonra Capture the Flag, King of the Hill ve diğer birkaç hedef tabanlı mod dahil olmak üzere bir dizi rekabetçi oyun modu içeriyordu. On yıldan daha eski olmasına ve Overwatch adlı bir kahraman nişancı tarafından gölgede bırakılmasına rağmen, Valve, son yıllarda oyunun PC versiyonunu desteklemeye devam etti.

2011’de oynaması ücretsiz hale geldi ve şimdi hem dereceli oyunu hem de sıradan maçları destekliyor. Team Fortress 2 bugün sadece harika bir oyun değil, aynı zamanda video oyun tarihinin de önemli bir parçası. Tüm deneyimin tadını ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. İsterseniz oyunda kozmetik eşyalar satın alabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive Tanıtım Videosu

Counter-Strike: Global Offensive, gerçekten de ilk doğru Counter-Strike oyunudur. CS 1.6 ve Source harika, ancak Global Offensive takılan oyundur ve nedenini görmek kolaydır. CS: GO ile ilgili her şey, silahlı çatışmalardan harita tasarımlarına kadar sıkıdır. Uygun bir rekabetçi nişancı oyunudur ve Valve onu uzun bir süre sadece 14,99 $ ‘a satmış olsa da, oynamak artık tamamen ücretsizdir.

“Tamamen” de onu tanımlamanın en iyi yoludur. Diğer birçok ücretsiz oyunun aksine, CS: GO’da para harcamanın kesinlikle hiçbir avantajı yoktur. Yeterince iyiyseniz, düz bir oyun alanında kalarak dereceli maçları istediğiniz sıklıkta oynayabilirsiniz. Ücretsiz oyunlar dünyasında, bu bir başarıdır.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası