En iyi teknik Minecraft modları hangileri?

Minecraft oyununda pek çok mod yer almakta. En iyi teknik Minecraft modları neler? Bu konuda bazı modları detaylıca açıklayacağız.

Minecraft oyunu, her sürümde yeni özelliklere kavuşan bir oyun olsa da bazı oyuncular bu özelliklerden daha fazlasını isteyebilir. Örneğin teknik Minecraft modlarından yararlanan kullanıcılar teknoloji geliştirebilir, kendi yaşam tarzını kurabilir ve otomasyon yapabilir. Minecraft’ta teknik olarak pek çok mod bulunuyor.

En iyi teknik Minecraft modları

Sık sık tercih edilen modlar arasında Immersive Engineering yer almakta. Bu mod, ortaçağ tarzı grafikleri ile ön plana çıkarken pek çok oyuncu için gerçekçi bir oyun deneyimi sunmakta. Bu mod o kadar gerçekçi ki eşyaların modellemesi dahi Minecraft eşyalarından daha farklı. Oyuncular oyuna başladığında enerji sistemi ve makineler inşa ederek kendini geliştiriyor, fabrikalar kuruyor. Yürüyen bir banta dahi sahip olan Immersive Engineering modu elektrik teli, elektrik direği, fırın ve rüzgar değirmeni gibi çeşitli modellere sahip.

En iyi teknik Minecraft modları

En çok tercih edilen bir diğer mod Applied Energistics 2 olarak yer alıyor. Oyuncular için faydalı sistemlere sahip olan bu modun amacı eşyaların elektronik ortamda depolanmasını sağlamak. Oldukça zorlu bir mod olan Applied Energistics 2’de kullanıcılar göktaşı arayacak ve bu taş içerisindeki baskıyı alıp buna ek olarak diğer baskıları da bulmak zorunda kalacak. Oldukça zorlayıcı bir mod olmasına karşın en sonunda her yerden ulaşılabilen bir elektronik depolama hattı sahibi olmak mümkün. Bu modun daha kolay hali olarak Refined Storage bulunuyor.

Oyuncuların sıkça tercih ettiği modlar arasında Mekanism yer almakta. Bu mod daha çok daha profesyonel ve daha çok teknik ile uğraşmak isteyenler için tercih edilebilir. Daha büyük, devasa ve karmaşık sistemlerin yapılmasını sağlayan bu mod ile birlikte yüksek teknolojili makineler üretmek, enerji üretme makinesi yapmak ve diğer özellikleri denemek mümkün. Bu mod içerisinde dijital madencilik ve füzyon reaktörü dahi bulunuyor.Bu konuda siz değerli üyelerimiz için en iyi teknik Minecraft modları arasından bazılarını paylaştık. Umarız sizler için faydalı bir yazı olmuştur.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası