En İyi Sims 4 Mod

sims 4

Sims, özellikle yaklaşık yirmi yıldır yayınlandığını düşünürseniz, en olağanüstü video oyunları serilerinden biridir. Son seri olan The Sims 4 kesinlikle eğlenceli bir oyun, ancak mod seçimimizle daha da iyi hale getirebilirsiniz! Bu yazımızda size en iyi Sims 4 Mod paylaşacağız.

Sims serisi, mükemmel yaşamı oynama yeteneği ile birçok oyuncuyu cezbetmiştir karakter yönetimi, inanılmaz esneklik ve herhangi bir senaryo yaratılmasına izin verir. Yine de, önemli sayıda hayranın zararsız Sim’lere zorbalık yapmaktan zevk aldığına ikna olmama rağmen (zayıflama havuzu merdiveninin silinmesini hatırlayın suçlular hala aranıyor). Motivasyon ne olursa olsun oyun sonunda sıkıcı hale gelebilir ve modların devreye girdiği yer burasıdır. The Sims‘in çok sayıda modifikasyona sahip olduğunu duymaktan muhtemelen mutlu olacaksınız.

Modlar sadece yeni evler veya giysiler değil, aynı zamanda tamamen yeni ve eğlenceli çözümler ve yenilikçi mekanikler sunar. Moderatörlerin yarattıkları için harcadıkları zaman ve çaba oldukça etkileyici.

Bu makalede, The Sims 4 için en iyi modları sunuyoruz basit oynanış düzenlemelerinden yeni binalara ve heyecan verici yeni işlevlerle kapsamlı revizyonlara kadar. Fantezi ve büyülü küçük şeylerin hayranları bile ilgi çekici bir şey bulmalı. Ancak, bazı ilginç modları kaçırdığımızı düşünüyorsanız, yorumlarda bundan bahsetmekten çekinmeyin.

SİMS 4 MOD NASIL KURULUR ?

  1. İlk olarak, The Sims 4’teki modlar için desteği etkinleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için oyunu başlatın, “oyun seçenekleri” ne gidin ve ardından “diğer” bölümüne gidin. Burada, iki kutuyu işaretlemeniz gerekir: “Özel İçeriği ve Modları Etkinleştir” ve “Komut Dosyası Modlarına İzin Verilir.”
  2. Ardından, indirilen modu çıkarmanız ve Belgelerim / Elektronik Sanatlar / The Sims 4 / Mods’a taşımanız gerekir (çıkarılan dosyalar .package veya .ts4script biçiminde olacaktır).
  3. İşte bu. Oyunu bir sonraki oynayışınızda modlar çalışmalıdır.

MC Command Center Mod – MC Kontrol Merkezi Modu

MC Command Center Sims 4 Mod – MC Kontrol Merkezi Modu

Liste, oyunun herhangi bir yönünü kolayca kurcalamanıza olanak tanıyan zengin özelliklere sahip bir araçla açılır. MC Command Center , sim bilgisayar aracılığıyla verilebilen veya doğrudan açılır karakter menüsünde bulunan çeşitli komutların kilidini açar. Ek nakit veya Sim’in ihtiyaçlarının anında karşılanması için bahçe çeşitliliği kodları, bu değişikliğin getirdiği özelliklerin sadece bir kısmıdır. Tüm sakinler arasındaki ilişkilere karışmanıza izin verir; Ayrıca karakterin görünümünü ve adını herhangi bir anda değiştirebilir veya tavırlarını anında değiştirebilirsiniz.

Ek olarak ve belki de yeterince garip bir şekilde, MC Komuta Merkezi , Sims’in hamileliğinin kontrolünü veriyor ilerlemesini hızlandırabilir ve yavaşlatabilir veya iki karakter birbirini bile bilmeden sezgisel bir menü ile ebeveynleri seçebilirsiniz. Elbette bazı oyuncular “Buna neden ihtiyacım var?” Cevap basit. Sims 4 (diğer herhangi bir oyun gibi) mükemmel bir yapım değildir ve bazen aksaklıklar deneyimlerinize müdahale eder, hatta daha fazla oyunu engeller. Bu araç, size oyunun yanlışlıkla yaptığı veya yanlışlıkla yaptığı herhangi bir istenmeyen değişikliği kolayca geri alma gücü verir. Tabii ki, MC Komuta Merkezi bir “hile” modu olarak hizmet edebilir anında para transferi veya karakterlerin ruh halinin iyileştirilmesi, oyunun birçok hayranını cezbedebilir.

Sims 4 Mod İndir – MC Command Center Mod – Mc Komuta Merkezi Modu

Go to School Sims 4 Mod – Okul Modu

Go to School Sims 4 Mod – Okul Modu

The Sims 4 için resmi genişletme Sims’in kariyerindeki ilerlemeyi izlemenize olanak tanır. Maalesef oyunun temel versiyonu okul maceralarına giren simsleri gözlemleme imkanı sunmuyor. Bu sorun çözülür modifikasyon denilen Okula git , okulda genç Sims izlemenize olanak sağlar. Yazar, yeni tür parselleri tanıttı ilk ve orta okullar. Bu binaları kendiniz inşa etmeniz gerektiğine dikkat edilmelidir bu, sınıflara katılmanın tek yoludur, çünkü bu binalar varsayılan olarak haritada gösterilmez.

Okuldaki zaman işteki zamana benzer Sim’imiz daha yüksek notlar almalarına olanak tanıyan çeşitli görevler alır. Tabii ki hayatta öğrenmekten daha çok şey var, bu yüzden mod aynı zamanda okul gezilerine katılmanıza izin veriyor ve daha az gayretli öğrenciler okuldan kaçabilir (bu bazen okul gezilerine katılım yasağına yol açar). Buna ek olarak, okul aynı zamanda süslü elbise partileri de düzenliyor ve öğrenciler, odun yapmayı veya oymayı öğrenme fırsatına sahip oluyor.

Go to School Sims 4 Mod – Okul Modu

Sims 4 Mod İndir – Go to School Mod – Okul Modu

Haunted Mirror Mod – Gizemli Ayna Modu

Haunted Mirror Mod – Gizemli Ayna Modu

Komşular, paha biçilmez huzurunuzu bozarak evinizi biraz fazla mı sık ziyaret ediyor? Gizemli aynayı alır ve “Gelin Hannah” diye fısıldarsanız, sorunu hemen çözebileceksiniz. Bu şekilde çağrılan ceset gelin istenmeyen ziyaretçilerden kurtulmanın yaratıcı bir yöntemidir aynaya tekrar tıklamayı ve karakterinizi koruma seçeneğini seçmeyi unutmayın; aksi takdirde yeni misafir bir ruhu esirgemez.

Kanlı bir gelinlik giymiş kadın, muhtemelen sunağın önünde terk edilmişti, çünkü hayal kırıklığını ulaşabildiği herkesi etkiliyordu. Ve hayır, bu birkaç kaba hakaretle ilgili değil; bir motorlu testere ile yükseltilmiş tam bir öfke hakkındadır. Alan hızla kan ve cesetlerle kaplanır ve Grim Reaper, yeni mezar taşlarının duvarına ayak uyduramaz. Doğal olmayan bir şekilde her yöne eğilen gelin oldukça korkutucu olabilir ve siminiz ceset yığını arasında biraz rahatsız hissedecektir bu huzurlu bir evin bedeli, anlaşılıyor.

Sims 4 Mod İndir – Haunted Mirror Mod – Gizemli Ayna Modu

Ownable Cars Mod – Araba Modu

Ownable Cars Mod – Araba Modu

The Sims serisinin önceki girişlerinde yer alan arabaların neden dördüncü bölüme dahil olmadığı tam olarak belli değil. Simler yeni oyunda arabalara sahip olamazlar ve arabalar sadece temel bir ulaşım aracı değildir, aynı zamanda tamamen dekoratiftirler! Bu senin bakış buysa de o zaman sevmeli Ownable Cars , oyuna otomobillerin beş tip ekler. Arabalar sadece ön bahçelerimizi süslemekle kalmayacak, aynı zamanda diğer yerlere erişmenize de izin verecek.

Arabalar oyunda inşa modunda yeni nesneler olarak göründüğünden, modun kullanımı çok basittir. Ana sayfa sekmesinin dışındaki etkinlikleri girin, istediğiniz aracı seçin ve boş bir yere yerleştirin. Fiyatlar 10 bin Simoleon’dan başlıyor, ancak ürünleri iki kat daha pahalı bulacaksın. Maliyet sadece görünüşü değil, aynı zamanda sürüş sonrası duyguları da etkiler. Örneğin, en pahalı araba, sim’i bir süre daha güvenli hale getirecektir.

Sims 4 Mod İndir – Ownable Cars Mod – Araba Modu

New Careers Mod – Yeni Kariye Modu

The Sims 4’teki temel kariyer yolları kısa sürede keşfedilebilir ve her simülasyonun tabaklarına yiyecek almak için çalışması gerekir. Normal işinizi bırakıp gerçekten alışılmadık bir şeye devam etmenin zamanı geldi. Yeni meslekler, Sihir Bakanlığı’nda terfi için çalışmanıza, bir asker olmanıza ve hatta Horde’un bir üyesi olmanıza izin verecek.

Ultimate Dancer Career Mod – Danscı Kariyer Modu

Ultimate Dancer Career Mod – Danscı Kariyer Modu

Her simülatör, mütevazı bir öğrenci olarak bir dansçının kariyerine başlar, ancak iş hızla karı dönüştürebilir. Olasılıklar sonsuz YouTube’da dublörlerini yayınlayan bir dans eğitmeni, balerin veya bir sokak dansçısı olabilirsiniz.

Sims 4 Mod İndir – Ultimate Dancer Career Mod – Danscı Kariyer Modu

Electrical Engineering Career Mod – Elektrik Mühendisi Kariyer Modu

Electrical Engineering Career Mod – Elektrik Mühendisi Kariyer Modu

Daha teknik eğilimleri olan simsler için mükemmel. Elektrikçi olmak, aletleri daha deneyimli işçilere taşımakla başlar, ancak simülasyon sonunda büyük bir operasyonun yöneticisi olabilir.

Sims 4 Mod İndir – Electrical Engineering Career Mod – Elektrik Mühendisi Kariyer Modu

Ultimate Military Career Mod – Askeri Kariyer Modu

Ultimate Military Career Mod – Askeri Kariyer Modu

Tıpkı arabalar gibi, bir askerin kariyeri de önceki girişlerin bir parçası olmasına rağmen The Sims 4’e dahil edilmemiştir. Ama tahmin ettiniz, modlar var. Kapsamlı bir kariyer yolu, bir denizci, donanmada bir asker veya hava kuvvetleri olmanızı sağlar.

Sims 4 Mod İndir – Ultimate Military Career Mod – Askeri Kariyer Modu

Miscellaneous Sims 4 Mod – Çeşitli Modlar

Dolapta yeni kıyafet kalmadığında ve mobilyalar yavaş yavaş modası geçmeye başladığında, ek içerik sunan daha küçük modlarla ilgilenmenin zamanı geldi başka bir kanepe, elbise veya tişört standart koleksiyona harika bir ektir. Sakal tıraş etmek veya e-sigara içmek gibi çeşitli küçük mekanikler daha fazla çeşitlilik sağlar.

Lemingstone Garden Sims 4 Mod – Oturma Odası Modu

Lemingstone Garden Sims 4 Mod – Oturma Odası Modu

Modern çözümlerin hayranları için bir şey. Lemingstone Bahçe henüz nesneleri estetik görünümlü bir kaç basit hediyeler mod. Yenilikler arasında, doğrudan bahçeden alınmış hayvan figürleri bile var.

Sims 4 Mod İndir – Lemingstone Garden Mod – Oturma Odası Modu

Pet Cat Sweater Sims 4 Mod – Hayvan Kıyafeti Modu

Pet Cat Sweater Sims 4 Mod – Hayvan Kıyafeti Modu

Etraftaki tüm karakterlere işkence etmek yeterli değilse, kedinize dönün ve ona aptal bir süveter verin. Yerel kedi çetesi, evcil hayvanınızı saflarına almaz.

Sims 4 Mod İndir – Pet Cat Sweater Mod – Hayvan Kıyafeti Modu

Shaving Sims 4 Mod – Tıraş Olma Modu

Shaving Sims 4 Mod – Tıraş Olma Modu

Gerçek sert bir adamdan bebek suratlı bir çocuğa kadar, Tıraş Modunu hemen hemen özetliyor. Bu mod ile aynada tıraş olup ipeksi bir yüze sahip olacaksınız. Elbette sakal birkaç gün içinde tekrar çıktığı için tıraş bıçağının düzenli kullanılması gerekir.

Shaving Mod – Tıraş Olma Modu

Sims 4 Mod İndir – Shaving Mod – Tıraş Olma Modu

Windenburg University Sims 4 Mod – Windenburg Üniversitesi Modu

Windenburg University Mod – Windenburg Üniversitesi Modu

Değişiklik, devasa ( The Sims 4’te mümkün olan en büyük paket boyutu , yani 64×64) öğrenci kampüsü sunuyor. Windenburg Üniversitesi’nde, bilgisayarların bulunduğu geniş kütüphaneyi, bir kafeyi veya sanatçılar için bir yeri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yazar, yeni kıyafetler, saç stilleri ve pozlar hazırladığı gibi serinin ikinci taksitinden pek çok eşyayı da beraberinde getirdi.

Windenburg University Mod – Windenburg Üniversitesi Modu

Sims 4 Mod İndir – Windenburg University Mod – Windenburg Üniversitesi Modu

Old Market Square Mod – Eski Pazar Meydanı Modu

Old Market Square Mod – Eski Pazar Meydanı Modu

Eski Pazar Meydanı, küçük bir alışveriş merkezi gibi bir şeydir zarif bir bina çeşitli mağazalara ev sahipliği yapmaktadır. Ziyaretçiler hediyelik eşya dükkanında, kütüphanede veya mobilya ve süslemelerin bulunduğu el yapımı dükkanda vakit geçirebilirler. Alışveriş yapmaktan bıkanlar için de rahat bir restoran var.

Sims 4 Mod İndir – Old Market Square Mod – Eski Pazar Meydanı Modu

Rumanov Castle Mod – Rumanov Kalesi Modu

Rumanov Castle Mod – Rumanov Kalesi Modu

Sonunda Cornelius Rumanov’un malikanesine geçelim. Kale, cesur şövalyenin torunlarına teslim edilmişti, ancak şimdi satışa çıkarıldı. Böylece, geniş bir kaleyi elde edebiliriz Rumanov Kalesi, birkaç katta bulunan birçok iyi döşenmiş oda içerir. Odalarda birçok yeni model ve doku görebilirsiniz ortaçağ süslemeleri, sergilenen silahlar veya zırhlar.

Sims 4 Mod İndir – Rumanov Castle Mod – Rumanov Kalesi Modu

Sims 4 Mod nasıl kurulacağını bilmiyorsanız üst kısımdan kurul ile ilgili talimatları inceleyebilirsiniz.

Yazımızda bulunan modlar farklı yabancı kaynaklardan alınmıştır, herhangi bir yaşanacak problemde yorum olarak belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız. İyi eğlenceler.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası