En İyi PS5 Oyunları – Oyun Fiyatları

playstation 5

Tebrikler! Bir çok kişi arasında PlayStation 5‘i kaptınız. PlayStation 5 i aldınız ve kurulumunu gerçekleştirdiniz. Peki sırada ne var? Oyunlar arasında hangi oyuna zaman ve enerjinizi harcayacaksınız? Bu konumuzda sizlere en iyi ps5 oyunları ve ps5 oyun fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle şunu bilin: PS4‘te oynanabilen oyunların büyük çoğunluğu, geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5‘te oynanabilir. ( İşte o konsol için en iyi ps5 oyunları listemiz .) Bunun ötesinde, PS Plus abonelik hizmetinin üyeleri, Bloodborne , Uncharted 4 de dahil olmak üzere en beğenilen PS4 oyunlarından bazılarını sunan bir ayrıcalık olan PS Plus Koleksiyonu‘na erişim elde eder . God of War – ekstra ücret yok. Tüm bu başlıklar PS5‘in kontrol panelinden indirilebilir. Ayrıca, yüzlerce PlayStation oyununu doğrudan PS5’inize aktarmanıza veya indirmenize olanak tanıyan, aylık 10 dolarlık bir hizmet olan PS Now var . (Bu nedir? Hizmetteki en iyi oyunlar listemiz mi? İşte başlıyoruz.) Ne olursa olsun, PS5‘te oynayacak harika şeylerden nadiren eksik kalırsınız.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Spider-Man: Miles Morales olarak oynamak, size Peter Parker’ın elinde olduğundan çok daha derin bir numara çantasına erişim sağlar. Harlem’den Fidi’ye saniyeler içinde geçebilirsiniz, ancak yol boyunca bir avuç yerine 20’den fazla şık SSX tarzı çevirmeyi patlatabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PS5 Ön İzleme Videosu

Miles ayrıca, vuruşlarını artıran ve bir şapka düşürdüğünde görünmez olabilen, kelimenin tam anlamıyla şok edici bir güce sahiptir. Araç setinin ötesinde anlatı, 2018 oyunlarından daha sıkı, daha kişisel ve daha kapsamlı.

Ayrıca bir kedi kostümü var. (Yukarıya bakın.) Elbette, bu yeni nesil bir lansman başlığı olduğundan ve hepsi, muhtemelen görsel geliştirmeleri ve benzerlerini merak ediyorsunuzdur. Cevap evet, Örümcek Adam: Miles Morales , jilet keskinliğinde çözünürlük ve görüntü kalitesine ya da 60 fps’lik pürüzsüz bir kare hızına öncelik veren iki farklı işleme modu içeren oldukça güzel bir görüntüye sahip. İkisi de çarpıcı. Tıpkı bu oyun gibi.

Satın Alın : PlayStation Store | Vatan | N11

Godfall

Godfall

Godfall , ideal bir lansman oyunundan canlandırdığınız şeyin çarpıcı görüntüsüdür: önyükleme yapmak için ciddi derecede sıkı bir dövüşle birlikte bir gösteri ve teknik havanın vitrini. Elbette, hikaye göz kamaştırıcı ve ganimet öğütme, eziyettir. Ancak dakika dakika oynanış – basit üçüncü şahıs, canavar öldürme eylemi – o kadar tatmin edicidir ki , özellikle konsol için tasarlanmış oyunların azlığı göz önüne alındığında, Godfall‘u PS5‘te tavsiye etmek zor değildir.

Godfall PS5 Ön İzleme Videosu

Oyun sonuna gelince? Oynayın, oynamayın; seçim sizin. Her oyunun sonsuz bir günlük taahhüt olması gerekmez. Ana kampanyadan Godfall‘dan bolca keyif alabilirsiniz . Godfall tam olarak ne olduğunu bilir ve daha fazla (veya daha az) bir şey olmaya çalışmaz.

Satın Alın : PlayStation Store | Kegames

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla

Şimdiye kadar, muhtemelen Assassin’s Creed ile ne elde ettiğinizi bildiğinizi düşünüyorsunuz . İşte Assassin Creed Valhalla‘yı güzel kılan da böyle hoş bir sürpriz. Son seri kayıtlarına ( Origins , Odyssey ) orta yaşlı olanlardan ( Syndicate, Black Flag ) daha açık bir şekilde benzer olsa da , Valhalla tam anlamıyla mükemmel.

Assassin’s Creed Valhalla PS5 Ön İzleme Videosu

Birincisi, yan görevler hiç mevcut değil, bunun yerine baş döndürücü miktarda öykü ve çevresel zorluklarla değiştiriliyor. Bir diğeri ise hikaye bölgesel olarak canlandırılıyor, bu nedenle kapsayıcı bir hikaye (uzun süredir devam eden, iyi hazırlanmış bir TV dizisi gibi) yanında bir sürü daha kısa ana hikayeler elde edersiniz. Ve ortam – 9. yüzyılın sonlarında İngiltere ve Norveç – en azından video oyunları dünyasında farklıdır.

Bu yazımızı da inceleyin !

Satın Alın : PlayStation Store | N11

Demon’s Souls

Demon’s Souls

PlayStation 5‘in şu anda sunabileceği çok şey olmasa da, Bluepoint Games tarafından geliştirilen Demon’s Souls yeniden yapımı, son hafızadaki en iyi konsol lansman oyunlarından biri.

Demon’s Souls PS5 Ön İzleme Videosu

PlayStation 3‘ün orijinalini bu kadar özel yapan şeylerin çoğunu koruyor, görsel doğrulukta büyük bir yükseltme ve bazı çok faydalı yaşam kalitesi güncellemeleri ile işleri biraz daha canlandırıyor. En iyi veya en tatmin edici Souls macerası olmayabilir ancak Demon’s Souls, hem yeni nesil bir sisteme geçişi haklı çıkarıyor hem de Bluepoint’i, ne zaman ve ne zaman olursa olsun en sevdiğimiz oyunlarımızı yeniden yapmak isteyeceğimiz bir stüdyo olarak sağlamlaştırıyor.

Satın Alın : PlayStation Store | Amazon

Astro’s Playroom

Astro’s Playroom

Astro’s Playroom, her PS5‘e önceden yüklenmiş olarak gelen ücretsiz bir oyun olabilir, ancak bu onu bir yıkama haline getirmez. Hiç kuşkunuz olmasın: Cazibe ve coşkuyla sızan keyifli bir platform oyunudur.

Astro’s Playroom Ön İzleme Videosu

Neşeli, duygusal bir robotoid (bir Astro bot) olarak oynuyorsunuz. Her seviye, PS5‘in bazı teknolojik yönlerine göre temalıdır – örneğin, sistemin teknik içgüdülerine göz kırpıp başını sallarken, SSD Speedway dahili depolamaya saygı gösterir ve iki ve üç boyutlu perspektifler arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapar.

Oynarken , müze benzeri bir koleksiyonda saklanan PlayStation geçmişiyle ilgili çeşitli referansları ortaya çıkaracaksınız . Ancak asıl çizim, nasıl hissettirdiği . Bir uçurumu bir dakika ölçeklendirmek için hareket kontrollerini kullanacaksınız; sonra, kendinizi ileriye taşımak için mikrofonu üfleyeceksiniz. Bu arada, kontrol cihazı “Hey, bak, az önce saldırıya uğradın” dan çok daha fazlası olan duyarlı, reaktif bir titreşimle mırıldanıyor. Bu saygısızlık gibi gelebilir, ancak Astro’s Playroom bu sonbaharda piyasaya sürülen en Nintendo hissine sahip oyun olabilir.

The Pathless

The Pathless

Menüde şarkı söyleyen Moğol boğazından hem renkli hem de yenmek için gönderdiğiniz karanlıkla susturulmuş dünyaya , The Pathless duyular için sanatsal bir şölen. Yemyeşil sualtı kaşifi ABZÛ’nin yapımcıları Giant Squid’den yeni – The Pathless , The Hunter olarak oynadığınız bir aksiyon-macera bulmaca oyunudur.

The Pathless Ön İzleme Videosu

Kullanışlı kuş arkadaşınızla birlikte, Kartal Ana’nın dört çocuğunu kötü Tanrı Katili’nden kurtarmakla görevlendirildiniz. Oyun size bir yay ve kuş verir ve sizi gerisini çözmenin size bağlı olduğu gizemli bir adaya bırakır. “Gerisi”, hileli atışlar ve kuş destekli platform oluşturma içeren çok basit ama sezgisel bir bulmaca çözme oyunudur.

The Pathless , nefes kesen dağları, çayırları, nehirleri ve harap tapınakları keşfederken duyguları ve merakı uyandırmayı amaçlayan bir oyun sanat müzesidir. Aynı zamanda, dilediğiniz zaman kartal arkadaşınıza evcil hayvan vermenize izin veren kısmen kuş bakımı simülatörüdür.

Satın Alın : PlayStation Store

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası