En iyi PS5 kulaklık

En iyi PS5 kulaklık

En iyi PS5 kulaklık, şimdi bir tane varsa veya gelecekteki stok dalgaları için hazırlık yapıyorsanız, yeni PS5‘inizle birlikte satın alabileceğiniz ideal bir ilk aksesuardır. Önceki grup için, yeni konsollarınız için en iyi ses deneyimini sağlayacak ve ikinci grup için, konsolunuz satın alındığında son derece iyi hazırlanmanızı sağlayacaktır. En iyi PS5 kulaklık adayı kesinlikle alınacak en önemli PS5 aksesuarlarından biri olacak.

Tam bir nesil oyun ses geliştirme ve genel mükemmellikten sonra şimdi kemerimizin altında, harika bir konsol kulaklığının ne olduğu hakkında bir veya iki şey biliyoruz ve bu sayfa yakında size en iyisini sunmak için en iyi PS5 kulaklıklarla doldurulacak. Elbette, hepimiz yeni konsolumuzu en iyi sesle tamamlamak isterdik, ancak en iyi oyun TV’leri bile en iyi PlayStation kulaklıklarıyla kıyaslanamaz. En iyi oyun ses sistemleri yaklaşacaktır, ancak o zaman bile başınızı saran bir kulaklığa geri döndüğünüzde fark inanılmaz.

Birincisi, iyiliğe karşı dürüst, harika haberler: en iyi PS4 kulaklıklarından bazıları PS5’te çalışacak. Basitçe söylemek gerekirse, ses jakı bağlantısına sahip bir şeyiniz varsa, bunun doğrudan PS5 DualSense denetleyicisine takılarak çalışacağını biliyoruz. USB bağlantılı kulaklıkların hemen uyumlu olacağını bile biliyoruz bunun için PS5’inize çok yakın oturmanız veya bir kablo uzatması almanız gerekir, bu yüzden ideal değil.

Sonuçta PS5, lansman tarihinde kendi resmi kulaklığına sahip olacak ve bunu elimize aldığımızda bu listede tamamen görmeyi umuyoruz. Pulse 3D kablosuz kulaklıklar muhtemelen birinci sınıf bir kulaklık seti ve PS4 Platinum kulaklıktan doğal bir evrim ve ilerleme gibi bir şey varsa, o zaman en iyi PS5 kulaklıklarından biri olacak.

Her neyse, aşağıdaki kulaklık listesi sağlam ama düşünülmüş ve mütevazı bir patlama ile başlayacak ve işe yarayacağını bildiğimiz ve kesinlikle kefil olabileceğimiz küçük bir avuç seçenekle başlayacak. Bunları hem mevcut nesil performanslarına hem de PS5 potansiyellerine göre işaretliyoruz, böylece daha fazla kulaklık çıktıkça işler değişebilir, daha fazla şirket 3D sesi benimser ve Sony, Tempest 3D ses bölümünü güncellerse Gelecekteki üretici yazılımı güncellemelerine sahip PS5 de.

Ancak, size birçok seçenek sunmak için daha fazla PS5 kulaklığı elimize aldıkça bunun büyümesini bekleyin. Örneğin, bu tatil sezonunda sizin için en iyi PS5 kulaklığı olmak için yarışan Razer kulaklıkları, Sennheiser oyun kulaklıkları, Turtle Beach kulaklıkları ve Logitech kulaklıkları gibi daha fazlasını görmeyi umuyoruz.

Şimdiye kadarki en iyi PS5 kulaklıkları

Sony PS5 Pulse 3D kablosuz kulaklık

Sony PS5 Pulse 3D

Sony‘nin resmi PS5 kulaklığı, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, en iyi performans gösterenlerden biri. PS5 ve aksesuarlarının sahip olduğu aynı tasarım dilini ve estetiği paylaşan Pulse 3D kulaklık, formunda bir incelik sağlar ekstrüzyonlu bomlu mikrofon yoktur ve tüm teknoloji gizli bir şekilde gizlenmiştir.

Bununla birlikte, şık çerçevenin altında, kendinizi PS5’in Tempest 3D AudioTech’ine kaptırmak için gerekli tüm teknolojileri bulacaksınız; Pulse 3D kulaklık, yeni konsolunuzun sesini en iyi şekilde almanın en iyi yoludur. Pratikte ve üzerinde test edilecek yalnızca birkaç oyunun olduğu unutulmamalıdır kulaklık, Astro Playroom’un gürültülü platformlarında gezinirken olağanüstü zengin ve ayrıntılı ses sunar ve savaşın gürültüsünde çok katmanlı ses ayrıntıları verir. Ancak, Pulse 3D kulaklık ve PS5’in Tempest ses büyüsünün sihir yaratmak için gerçekten bir araya geldiği daha sessiz anlarda: Astro’da başınızın yanından geçen uzay gemileri ya da ayak seslerinin kesin gidiş yönü Miles Morales’te fark edilebilir.

SteelSeries Arctis 7P

SteelSeries Arctis 7P
 • Akustik tasarım: Arkası Kapalı, kulak üstü
 • Sürücüler: 40mm Noedymium
 • Ağırlık: 354g
 • Uyumluluk: PS4, PS5, PC, Switch, Mobile

SteelSeries Arctis 7P gerçekten çok iyi bir PS5 kulaklık ve kesinlikle bu ilk haftalardaki en iyi PS5 kulaklıklarından biri. Hem SteelSeries kalitesini hem de Arctis hat kalitesini her yönden sızdırıyor ve bu, kutudan çıkarılmasından hemen anlaşılıyor. Tasarım şık ve yapı sağlam, aynı zamanda hafif ve rahat. Kayak gözlüğü tipi kafa bandı bence çok rahat ve ayarlaması kolay ama biraz kayabilir. Geri çekilebilir mikrofon mükemmel bir kaliteye sahipken, tüm yerleşik kontroller düzgün, düzenli ve duyarlı.

Genel ses kalitesi, özellikle net ve ayrıntılı olması açısından mükemmel. 40 mm sürücüler bana Valhalla’nın müziğini, doğal seslerini ve savaş seslerinin çoğunu vermek için harika bir iş çıkarıyor. Yine de ses spektrumunun dibinde biraz daha fazla ses istiyorum bazen doğrudan beyninize fırlatılan aşırı derecede endişe verici bir miktarda tiz sesine yol açabilen, bazen belirgin bir bas eksikliği var.

Genel olarak, PS4’lerini korurken yeni nesil arayanlar için harika bir paket, ancak SteelSeries Arctis 7P kesinlikle en iyi PS5 kulaklık için bir rakip ve bu kış paranıza değer.

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2
 • Akustik tasarım: Arkası Kapalı, kulak üstü
 • Sürücüler: 50mm Nanoclear
 • Ağırlık: 382g
 • Uyumluluk: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S, PC

Turtle Beach, Stealth 700’ü PS5’i (ve ‘diğer konsolları’) açık bir şekilde göz önünde bulundurarak yeniledi ve aynı zamanda bu Gen 2 varyantını selefinden önemli ölçüde yükseltti.

Stealth 700 Gen 2, önceki enkarnasyondan daha ince bir estetik ve kulaklığın içine düzgün bir şekilde katlanabilen bir çevirmeli mikrofon ile bir tasarım yükseltmesine sahipti. Düğmeler yeniden düzenlendi ve tek bir kulaklığa taşındı ve iyi boyutlandırıldı ve aralıklarla yerleştirildi. Yenilenen tasarım, Aerofit soğutma jeli ile esnek hafızalı köpük yastıkları ile kulaklığı inanılmaz derecede rahat hale getirir ve herhangi bir ağrı, zorlanma veya ağrı olmadan saatlerce takabilmenizi sağlar. En önemlisi, yeniden tasarım, PS5 ile kablosuz olarak çalışacakları anlamına geliyor büyük bir kazanç.

Bununla birlikte, kanıtı pudingdedir ve Stealth 700 Gen 2 kulaklık mükemmel ses çıkarır. Büyük sürücüleri size her yönden harika ses verir ve Audio Hub ile sesi beğeninize göre ince ayar yapma yeteneği olası ses ortamlarına derinlik katar. Superhuman Hearing özelliği de buna değer bir özelliktir ve çevrimiçi atıcılarda size avantaj sağlarken, bas güçlendirme, kalp pompalayan bir kampanya görevi sırasında ciddi bir gürültü sağlayabilir. Hem PS4 hem de PS5 için sizi koruyacak harika bir kulaklık ve en iyi PS5 kulaklık için erken ve zorlu bir rakip.

Sony PlayStation 4 Platinum kulaklık

Sony PlayStation 4 Platinum
 • Akustik tasarım: Arkası Kapalı
 • Pil ömrü: 6 saat
 • Sürücüler: 50mm
 • Ağırlık: 318g
 • Uyumluluk: PS4, PS5

Evet, tanıdık bir yüz, ancak bildiğimiz resmi bir yüz zaten PS5’te çalışacak. Ve Sony Platinum kulaklık, değeri ne olursa olsun harika bir fiyat ve performans karışımına sahiptir. (Platinum çok pahalıysa, aslında Gold versiyonunu da tavsiye ederiz, ancak aynı ses kalitesini veya ekstra metalik süslemeyi tam olarak sunmaz.)

50 mm sürücüler sadece küçük bir parçadan yoksundur ve bu alt uçtadır, ancak mükemmel seviyede ses detayı, netlik, surround ses ve her şey için zenginlik, genel sesin mükemmel kalitede olduğu anlamına gelir. En azından PS4’teki özellik seti, mükemmel bir oyun / sohbet ses dengeleyicisine sahip kulaklık ve bazı oyun ses profillerini (belirli oyunlar için özel olarak tasarlanmış ses ortamları) yerleşik olarak saklama yeteneği ile mükemmeldir oyunların ses deneyimini sonsuza kadar geliştirir. Bu özelliklerin PS5’e nasıl dönüşeceğini tam olarak bilmesek bile, Platinum kulaklığın kalitesinin kesinlikle en iyi PS5 kulaklıklarından biri olduğu anlamına geldiğini biliyoruz. Ve kesinlikle, iki büyük konsolu üst üste koymak için resmi bir kulaklık isteyen biri için dikkate alınması gereken biri.

Yeni nesil ve bu mevcut olan için, hem Platinum hem de Gold kulaklıkların da PlayStation VR başlığı göz önünde bulundurularak tasarlandığını hatırlamakta fayda var. Bu, PSVR donanımının başlığıyla uyumlu bir şekilde uyum sağlayacakları anlamına gelir. Böyle bir paketi tamamlamak için en iyi PlayStation VR paketlerine buradan göz atın. Pil ömrü ve kablosuz bağlantı aralığı, yakın gelecekte diğer daha modern rakipler tarafından geride bırakıldığını görebilir ancak yine de iyi bir kulaklık ve kişisel olarak PS5’in görkemli dünyasına girmeyi dört gözle bekliyorum.

EPOS | Sennheiser GSP 300

Sennheiser GSP 300
 • Akustik tasarım: Kapalı akustik, kulak üstü
 • Kablo uzunluğu: 2m
 • Sürücüler: N / A
 • Uyumluluk: PS4, PS5, Xbox One, Anahtar, PC, Mobil, Mac

Yalnızca 3,5 mm ses jakı bağlantısına ihtiyaç duyduğundan, bu, üstün fiyat etiketlerini ödemeden sizi Sennheiser düzeyinde ses kalitesini karşılayacak iyi bir kulaklıktır. İncelememde söylediğim gibi “Bu fiyat noktasında ve bu cihaz çok yönlülüğüyle böyle bir Sennheiser kalitesinde kulaklık almak mükemmel bir teklif ve önerilmesi kolay.”

Bu bağlantı yoluyla cihazlarla uyumluluk bir yana yani en iyi PS5 kulaklıklarına bakarken tabanlarını örtmek isteyenler için harika burada sunulan ayrıntılı ses, mükemmel çevre / yön doğruluğu ve büyük genel zenginlik, uzun bir yol kat ediyor. zaten makul olan fiyat etiketini doğrulayın. Çıkarılamaz veya gizli olmasa da mikrofon da iyidir.

Ses o kadar iyidir ki, her şey mükemmel bir şekilde ve aynı kalite ve hacimde gelir; bu, üç veya daha fazla kişilik bir takımda oynarken gelen sesleri ayırt etmenin o kadar kolay olmadığı ve sahip olmak güzel olacağı anlamına gelir. biraz daha fazla özellik var ancak geriye dönük yaklaşım maliyetleri düşürmeye yardımcı oluyor. Özelliklere sahip olmayan çok yönlülük için ve sesi önce koyanlar için bu, dikkate alınması gereken harika bir PS5 kulaklıktır.

Razer Kraken

Razer Kraken
 • Akustik tasarım: Arkası Kapalı
 • Kablo uzunluğu: 1.3m
 • Sürücüler: 50mm
 • Ağırlık: 322g
 • Uyumluluk: PC, PS4, Xbox One, Mac, mobile

Razer Kraken’in, Razer’ın ünlü ve popüler kulaklığının en son yinelemesi olmasının bir nedeni var. Harika bir fiyata harika ses sunar ve çok çeşitli cihazlarda kullanılabilir ve bu nedenle 3,5 mm ses jakı, bir PS5 kulaklık için harika bir seçimdir.

Bu popüler Razer kulaklık, hafiftir ve büyük kulaklıklara rağmen, uzun oyun seansları için rahatça takabilirsiniz. Ses açısından, orta aralık biraz çamurlu, ancak bas güçlü bir etkiye sahip. Tamamen geri çekilebilir, tek yönlü mikrofon net sesli sohbet sağlar ve hatta oval veya dairesel kulak yastıkları arasından seçim yapabilirsiniz. Kraken’ın, kulaklıkla ilgili iyi olan şeylerin çoğunu biraz daha ucuz bir çift halinde yeniden paketleyen Kraken X adlı, geri çekilmiş bir versiyonu bile var .

Stealth 600 Gen 2

Stealth 600 Gen 2
 • Akustik tasarım: Arkası Kapalı, kulak üstü
 • Sürücüler: 50mm
 • Pil ömrü: 15 saat
 • Ağırlık: 580g
 • Uyumluluk: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S, PC

İkinci nesil Turtle Beach Stealth 600’ler, PS5, PS4 ve PC ile uyumlu harika bir düşük-orta seviye kablosuz kulaklıktır.

Güzelce ayarlanmış 50 mm sürücüler, sağlam ama olağanüstü 15 saatlik pil ömrü, rahat bir uyum gözlüklerle bile paranın karşılığını verir. Kolay bir kurulum sürecine ve çok erişilebilir bir fiyat etiketine sahip olun ve gerçekten bir kazananın peşindesiniz. Ses kalitesi üst düzey olduğundan ve mikrofon hassasiyeti bağırmadan iletişim kurmak isteyenler için ideal olduğundan, bu, bütçeyle oyun oynamak için kesinlikle harika bir seçimdir. Bununla birlikte, makul fiyat nedeniyle, kulaklık plastiği özellikle kafa bandında ve kulak kaplarında biraz ucuz hissettiriyor ve ne yazık ki, uzun oyun seanslarında kulaklıklar biraz rahatsız oluyor.

Bununla birlikte, Turtle Beach Stealth 600 Gen 2’ler, uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklığın iyi bir devamıdır. Oldukça iyi görünüyor, oldukça iyi hissettiriyor ve kulağa harika geliyor yeni nesil sürümden önce sizi iflas ettirmeyecek bir çift kulaklık almak istiyorsanız hiç düşünmeden. Bu kesinlikle en iyi kablosuz oyun kulaklıklarından ve kesinlikle en iyi Turtle Beach kulaklıklarından biridir .

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası