En İyi Ps4 Oyunları

playstation 4

Oyuncular, bir oyun oynarken farklı platformlar tercih edebiliyor. Kimi oyuncu PC seçerken, kimi oyuncular da PlayStation 4 gibi konsollara yöneliyor. PC kullanıcılarının her ne kadar donanım olarak ekstra avantajları olsa da, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch gibi farklı konsollar da oyuncuları çok rahatlıkla tercih edilebiliyor. Çünkü bu konsolların da oldukça önemli özel ve farklı oyunları bulunuyor. İşte bu yazımızda da, sizlere PlayStation 4 üzerinde keyifle oynanabilecek en iyi ps4 oyunları sunacağız. Son olarak söyleyelim, bu yazımız devamlı olarak güncellenecektir. Bu yüzden, belli aralıklar ile bu yazıyı tekrar ziyaret etmeyi unutmayın! Her neyse, işte en iyi PS4 oyunları!

Control

Control
Control

Alan Wake ve Quantum Break gibi oyunların da yayıncılığını yapan Remedy Entertainment stüdyosunun arkasında olduğu oyun bir hayli merak konusu olmuştu. İlk yayınlanan fragmanında, telekinezi kullanarak eşyaları uçurabilen ve kontrol edebilen bir kahramanımız ile tuhaf bir dünyanın içerisinde olacağız. Bazı olağan dışı olayları gün yüzüne çıkartmakla görevli karakterin rolünü üstleneceğimiz oyunu merakla bekliyoruz.

PlayStation Resmi Oyun Sayfası

Control PlayStation Trailer

The Last of Us: Remastered

Oyunun remastered versiyonu mükemmel dövüş sistemi, geliştirilmiş ultra grafikleri gibi birçok farklı özelliğiyle aslından daha iyi olmuştu. PlayStation için özel olarak çıkan oyun, kaliteli oyun hikâyesi ve mükemmel grafikleriyle adeta yüksek bütçeli bir film havası da biz oyunculara veriyordu. Oyun çıtayı o kadar yukarı taşıdı ki The Last of Us: Remastered’dan sonra PlayStation 4 oyuncularının tatmin olma olasılığı yükseldi.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V her ne kadar bilgisayarda oldukça keyifli oynanan bir oyun olsa da, bu oyunun yıllarca konsollara özel kaldığını unutmamalıyız. Eski nesil ve şimdiki nesil konsollarda bir birinden farklı oyuncuyu eğlendiren bu oyun, bizce kesinlikle ve kesinlikle PlayStation 4 platformu üzerinde oynanmayı hak eden bir oyun. Kontrol rahatlığı, çoklu oyuncu modunda kesinlikle hile bulunmaması ve buna benzer farklı farklı şey, bu oyunu kesinlikle PlayStation 4 platformu üzerinde oynamanız için oldukça yeterli nedenler.

PlayStation Resmi Oyun Sayfası

Uygun fiyata almak için OyunBüfem

Grand Theft Auto V PlayStation Trailer

Bloodborne

Bloodborne, viktoryen ve gotik tarzıyla PlayStation’nın daha önceden de yayınladığı oyunlardan ayrılmıştı. Ünlü korku yazarı Howard Phillips Lovecraft’ın öykülerinden ilham alınarak yaratılan mükemmel bir oyun, Sony’nin de işbirliği ile PlayStation 4 oyuncularıyla buluşmuştu.

Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn
Horizon: Zero Dawn

PS4 (Playstation 4) konsolunun en yeni özel olarak hazırlanmış oyunlarından bir tanesi olan Horizon: Zero Dawn, siz değerli oyuncularına oldukça başarılı bir oynanış mekaniği, çok farklı bir açık dünya ve tamamen kusursuz bir karakter veriyor. Benim kişisel olarak zevkle 85 saatimi harcadığım bu oyun, kesinlikle bir 85 saati daha fazlasıyla hak ediyordu. Sony’nin en yeni konsoluna (Playstation 4) sahipseniz, bu oyunu kesinlikle deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

PlayStation Resmi Oyun Sayfası

Uygun fiyata almak için KonsolKulubü

Horizon: Zero Dawn PlayStation Trailer

Resident Evil 7: Biohazard

Resident Evil 7: Biohazard
Resident Evil 7: Biohazard

Resident Evil 7: Biohazard, son zamanların belki de en başarılı ve eğlenceli oyunu. Peki, bu oyunu neden PlayStation 4 konsol üzerinde oynamalısınız? Bu soruya sadece tek bir cevabımız var: PlayStation VR. Sebebi ise bu başarılı ve eğlenceli korku oyununu, PlayStation 4 ve PlayStation VR ile en baştan, en sona kadar oynayabiliyorsunuz. Bu sanal gerçekçilik modu sadece Sony’nin konsollarına tamamen özel olduğundan da, daha eğlenceli bir hal alması için konsol üzerinde oynamanız gerekiyor zaten oyunu. Daha ne diyelim?

PlayStation Resmi Oyun Sayfası

Uygun fiyata almak için DurmaPlay

https://youtu.be/9YetHMnhnhM
Resident Evil 7: Biohazard PlayStation Trailer

Outlast 2

Outlast 2
Outlast 2

PlayStation 4 platformu üzerinde oynayabileceğiniz en iyi ve en güzel korku/gerilim oyunlarından bir tanesidir Outlast 2. Eğer Until Dawn ile işiniz tamamen bittiyse, şimdi de güzel bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz bu oyun ile.

PlayStation Resmi Oyun Sayfası

Uygun fiyata almak için DurmaPlay

Outlast 2 PlayStation Trailer

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III
Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty serisinin genelde PS4 üzerinde çok tutuluyor ve Call of Duty: Black Ops III oyunu da, bana soracak olursanız en eğlenceli Call of Duty oyunu. Zaman içerisinde ne çok gelecekte geçiyor, ne de çok geçmişte. Karakterin hareketleri tam ayarında, silahlar eğlenceli ve özellikle de zombi oyunu yeterince derin. Bundan dolayı Call of Duty: Black Ops III, bence şimdiki nesil konsolda mutlaka oynanması gereken bir oyun.

PlayStation Resmi Oyun Sayfası

Uygun fiyata almak için KonsolOyun

Call of Duty: Black Ops III PlayStation Trailer

Mad Max

Mad Max
Mad Max

Eğer konsolunuzda ap ayrı bir açık dünya oyununu denemek istiyorsanız, Mad Max tam sizin için yapılmış bir oyun. Bam başka açık dünya yapısı, araç dinamikleri, dövüş dinamikleri ve birbirinden farklı dinamikler sayesinde, klasikleşmiş o açık dünya oyunları sizlere haliyle çok basit görünecek. Hikayesi de çok dolu olmasa da, mutlaka kendisini etkileyebilecek bir oyuncu kitlesi bulacaktır.

PlayStation Resmi Oyun Sayfası

Uygun fiyata almak için KonsolOyun

Mad Max PlayStation Trailer

Anthem

Anthem
Anthem

Anthem, kesinlikle bu yıl BioWare’in en iddialı olduğu oyunlardan bir tanesi. Ağır zırhlarımız ile birlikte düşmanlarla dolu kos koca bir dünyayı keşfe çıktığımız oyunda açık dünyada büyük bir görsel keyif vaat ediyor. Fakat çok oyunculu yapısı, oyuncuları içten içe korkutmuyor değil. Umarız Anthem, 2019 için büyük zevk aldığımız bir oyun olur.

PlayStation Resmi Oyun Sayfası

Uygun fiyata almak için AralGame

Anthem PlayStation Trailer
Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası