Elanur Pat Kimdir ?

Elanur Pat Kimdir

Bu yazımızda sizlere Elanur Pat Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır, Elanur – Bela klibi ile trend olan Elanur Pat hakkında bir çok ayrıntı vereceğiz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Elanur Pat Kimdir?

Elanur Pat bir Twitch yayıncısıdır ve bir çok takipçisi olduğunu söyleyebilirim. Bu yazımızda bu yayıncı ile alakalı bir çok ayrıntı vereceğiz. Ancak şunu söylemeliyim ki bu bilgiler yalnızca internet üzerinden derlenen bilgiler. Başka Bir Deyişle fotoğrafı bir bilgi değildir. Sosyal medya’da RunalexX kullanıcı ismini kullanmaktadır.

Son çıkardığı klibi Tatlı mı Cringe mi Elanur – Bela sosyal medyada bir çok birey tarafından ilgi çekmeyi başardı. Hal böyle olunca bir çok birey tarafından hakkında bilgi aranmaya başlandı. Bizlerde sizlere en doğru bilgileri vereceğiz.

Elanur Pat Kaç Yaşındadır, Boyu Kaçtır?

30 Aralık 2000 tarihinde Orduda Dünya’ya gözlerini açan yayıncı Elanur, boyu hakkında bir bilgi yok, ancak biraz kısa boylu olduğunu söyleyebiliriz. Bilgisayar mühendisliği okuyan Elanur Pat, sonrasında yayınlara başlamıştır. Yayınları gençler tarafından çokça izlenince bir klip sürüklemeye karar vermiştir. Bu klipte ise Tatlı mı Cringe mi mottosunu kullanmıştır diyebiliriz. Bu gerçeğinde ilk olarak gelişigüzel bir şarkı söylemesi ile ortaya çıkmıştı. Sonrasında çok hoşlanılması takipçilerinin ilgisini çekmiş gibi görünüyor. Şimdiden klibi 37 milyon izlenme rakamına erişti dahi.

Elanur – Bela

Klibin alt kısmında ise “Katkılarından dolayı Nişantaşı Üniversitesi’ne, Mehmet Muslu’ya ve Lanehunters’a teşekkürler.” yazmaktadır. Buradan çıkartığımıza göre Nişantaşı Üniversitesi’nde klip çekimi yapılmıştır. Sonrasında rejisörlüğünü Onur Oğuz yapmıştır. Oldukça nitelikli bir klip olduğunu görebiliyoruz.

Elanur – Bela

Elanur Pat Sosyal Medya Hesapları

İnstragram – https://instagram.com/elanur
Twitch – https://www.twitch.tv/elanur
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCafuajJI29f503YlTzs5B5w
Twitter – https://twitter.com/elanurtw

https://www.instagram.com/p/CC_oQ95FGKW/
Elanut Pat İnstagram
Bunları da beğenebilirsin
Yorumları Göster (10)

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası