Eda Eryurt (EdaMilka) Kimdir?

eda eryurt

Eda Eryurt, hepimizin bildiği ismi ile EdaMilka 2000 yılında doğmuştur. Günümüzde 21 yaşında olmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesinde Yeni Medya bölümü okumaktadır. Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Peki EdaMilka kimdir?

EdaMilka, Twitch platformunda genel olarak sohbet ve müzik yayınları yapmaktadır. 85 bini aşan takipçiye sahiptir. Yayınlarda genel olarak Sadece Sohbet, Valorant olmak üzere Among Us, Street Fighter V, Phasmophobia kategorilerinde ve çeşitli fps oyunları yayınları yapmaktadır. Yayıncılığında oyun oynamak dışında sesinin güzelliği ile de söylediği şarkılar izleyicileri kendisine hayran bırakmaktadır.

Özellikle Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları ve Twitch yayınları ile dikkatleri üzerine çeken EdaMilka, sosyal medyada paylaşımları ve yayınları ile kısa sürede takipçi sayısını artıran EdaMilka, şimdiden Isntagram’ın popüler isimlerinden biri olmayı başarmıştır. İnstagram üzerinde 73 binin üzerinde takipçisi mevcuttur.

Eda Eryurt (EdaMilka) Sosyal Medya Hesapları

Twitch: twitch.tv/edamilka
YouTube: youtube.com/channel/UCC4St2GI1LcxRs2PkQyIUFA
İnstagram: instagram.com/eda.eryurt
Twitter: twitter.com/Edaeryurt
Discord: discord.com/invite/KRgBGJW

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası