Dying Light 2 Oyunu Ne Zaman Geliyor?

Dying Light 2 Oyunu Ne Zaman Geliyor?

Çok uzun zamandan bu yana beklenen oyun seçenekleri içerisinde yer alan Dying Light 2 daha önceki serilerinde birçok ödüle layık görülmüştü. Aksiyon anlamında en iyi oyunlar arasında yer alırken Dying Light 2’nin de aslında heyecanlı bir şekilde beklenilmesinin nedenleri arasında bulunuyor. Yani ikinci serinin merak edilmemesi aslında şaşırtıcı olan bir durum olabilirdi.

Dying Lihht2 oyununun çıkış tarihiyle ilgili olarak şu anda açıklanmış resmi ya da kesin bir tarih bulunmuyor, ancak iddialara göre oyunun 2021 yılının son çeyreğinde piyasa da olması bekleniyor.

Oyunun genel olarak şekliyle ilgili net bilgiler yer almıyor olsa da oynama şekliyle ilgili videonun yayınlanmış olması da bu merakın artırılmasında önemli bir etken olarak kabul edildi. Aksiyon oyunlarında ikinci seriyi yamalmayabilmek zor bir durumdur, çünkü kolay kolay insanları memnun edemeyebilirsiniz. Doğal olarak bahsettiğimiz bu oyunda aksiyon alanında kendi başarısını birinci serisinde çok iyi bir şekilde tamamlayabilmeyi başarmıştır.

Dying Light 2 Oyunu

Dying Light oyunu içinde birinci şahıs hayatta kalma oyunu tanımlaması yapılabilir. Zombilerin olduğu bir dünyada mücadele etmek zorunda kalan karakteriniz oldukça zor bir yola girmiş olacak ve siz onu kendi yeteneğiniz doğrultusunda bu dünyadan sıyıracaksınız.

 Oyuna genel olarak baktığımızda zombilerle çevrilmiş bir dünya var ve bu dünya artık karanlık ve sefalet içerisindedir. Sizin göreviniz ise bu şehrin kaderini değiştirmez. Yani virüse karşı insanın galibiyetini ve üstünlüğünü yeniden sağlamanız gerekiyor.  Oyunda hamlelerinizi çok zeki bir şekilde yapmanız gerekiyor. Yeteneklerinizi ne kadar çok geliştirebilirseniz karakterinizi o kadar güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Oyun iki ya da 4 kişi olarak oynanabiliyor. Bunun içinde online olarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz güzel oyun seçenekleri arasında. Ancak bu oyunla ilgili daha fazla bilgiyi öğrenmek ve oyun keyfini varmak için henüz biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası