Düşük sistem gereksinimli oyunlar – 7

Bilgisayarımız güncel oyunları çalıştırmaya el vermediği zamanlar alternatif oyunlara yönelebiliyoruz. Bu noktada devreye düşük sistem gereksinimli oyunlar giriyor. Bir solukta saatlerce oynayabileceğiniz eski ama iyi oyunları listemizde derledik.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar ne gerektiriyor?

Listemizdeki oyunların genelini çalıştırmak için 4 GB Ram ve Intel HD Graphics 4000 yeterli olacaktır. Tabi harici ekran kartına sahip olan bilgisayarlarda çok daha kaliteli grafikler ile bu oyunu oynamanız mümkün.

1- Bully Scholarship Edition

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Okulda kabadayılık yaptığı için ailesinin zoruyla bir yatılı okula gönderilen karakterimiz uslanmıyor ve gittiği yerde yine macera arıyor. Okuldaki diğer zorbalarla mücadele ederken derslerine ve arkadaşlarına da dikkat eden karakterimizin macerasının anlatıldığı Bully Scholarship Edition, Rockstar Games tarafından geliştirildi. Düşük sistem gereksinimli oyunlar arasında en farklı konsepte sahiplik eden bu oyun tatil döneminde sizi okula geri götürüyor.

2- Mount and Blade Warband

düşük sistem gereksinimli pc oyunları

Mount and Blade II Bannerlord çıkış yapmış iken sisteminiz oynamaya el vermiyorsa bir nostalji yaşayıp Mount and Blade Warband oynayabilirsiniz. Oyun orta çağda geçiyor ve kendi karakterinizi oluşturup köylerden savaşçı toplamaktan krallıkları ele geçirmeye kadar uzanan bir hikayeye sahip. Oyunun oldukça geniş bir içeriği bulunuyor, hiç orta çağ oyunu oynamamış oyuncuları bile saatlerce ekrana kilitleyebilir.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası