Duru Batır (DuruBTR) Kimdir?

Duru Batır

Duru Batır veya Twitch platformundan da bildiğimiz ismiyle DuruBTR Kimdir?, Kaç yaşında? Nelerden hoşlanır? Sosyal medya hesapları? hakkında bilgi vereceğiz.

DuruBTR, 19 Temmuz 2000‘de doğmuştur. Selanik göçmeni, İzmir‘de yaşamakta ve Ege Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde okumaktadır. 29 Kasım 2019 tarihinden itibaren Twitch platformunda canlı yayın yapmaktadır. Genellikle Valorant, League of Legends, Teamfight Tactics ve sohbet yayınları yapmaktadır.

Twitch yayıncılığı dışında Youtube kanalına da ara ara videolar yüklemekte fakat ağırlık olarak Twitch yayıncılığı yapmak aynı zamanda eğitimini devam ettirmektedir. Duru, arkadaşlarının tavsiyesi üzerine Twitch yayıncılığına başlamıştır. İlk zamanlar ekipmanı olmadığı için internet kafede yayın yapmış zaman içerisinde de yaptığı işi daha da ciddiye alarak kendi ekipmanını dizmiştir.

Duru Batır, ilk olarak 12-13 yaşlarında Silkroad ile oyun macerası başlamış, Twitch yayıncılığına ise League of Legends ile ilk adımlarını atmıştır. Lol dışında sevdiği oyunlar ise CSGO, Valorant, Pummel Party, Outlast2, Apex Legends ve Party Panic oyunları vardır. Genel olarak yayınlarında da sık sık bu oyunları oynamaktadır.

Duru Batır (DuruBtr) Sosyal Medya Hesapları

Twitch: twitch.tv/durubtr
YouTube: youtube.com/channel/UCQ__3GdGXXpvFHJkSe7GvFg
İnstagram: instagram.com/duruubtr/
Twitter: twitter.com/duruubtr
Discord: discord.com/invite/54JP4TM

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası