Division 2 Demo Sekiz Saate Kadar Ücretsiz Oynanabilir!

tarafından
96
Division 2 Demo Sekiz Saate Kadar Ücretsiz Oynanabilir!

Division 2 Demo ile ücretsiz hafta sonu fırsatlarına elveda!

Ubisoft, Division 2 çıktığı günden beri oyun için ücretsiz hafta sonu fırsatları yapmaktaydı. Bir çok kez bizde, ücretsiz hafta sonu fırsatı olarak sizlere bunu duyurmuştuk. Division 2, bildiğiniz üzere ilk çıktığında sansasyon yaratmış fakat oyuncularını büyük hayal kırıklığına uğratmış Division’un tekrar yapımı. Tekrar yapım deme nedenimiz ise Ubisoft’un bu oyunu yapmaktaki tek amacının ilk oyunun adının artık kullanılamaz olmuş olması. Zaten oyunu oynayanlarda, Division 2‘nin aslında ilk oyundan çokta farklı olmadığını söyleyeceklerdir. Yine de ilk oyundan nasibini almış ve ikinci oyuna para harcamak istemeyenler aramızda var ki bu haber tam da o oyuncuları ilgilendiriyor.

Artık ücretsiz hafta sonu fırsatı olmayacak çünkü Division 2 Demo ile oyuncular sekiz saate kadar ücretsiz olarak Division 2 oynayabilecek. Demo yazdığına bakmayın, sekiz saat içinde seviye sınırı dışında herhangi bir sınırlama ile karşılaşmayacaksınız. Bu süreçte karakterinizi sekizinci seviyeye kadar yükseltebiliyorsunuz ve ilerlemeniz, oyunu satın alsanız da almasanız da kayıtlı kalıyor. Sınırlama yok dedik fakat herhangi bir loncaya girme şansınızın olduğunu söylemedik nitekim sekiz saat içinde oyunu tanımaya çalışmaktan ve düşmanları öldürmekten zamanınız kalacağını sanmıyoruz.

Division 2 Demo, Epic Games Store ve Uplay üzerinden indirilebiliyor fakat Stadia’ya henüz gelmedi. Division 2 Demo’yu oynayan Rainbow Siz Siege oyuncularını ise küçük bir sürpriz bekliyor olacak. Ela karakteri için ücretsiz bir Division 2 seti kazanacaklar ve bu sete: Division 2 ajan üniforması, başlığı, saat tılsımı ve Scorpion EVO 3 A1 için bir silah kaplaması da dahil olacak. Division 2 oynamayı düşünmeyen R6 oyuncuları için bile oldukça güzel bir haber olduğu kesin.

Sonuç olarak Division 2 oynamak için oldukça iyi bir zaman nitekim geçtiğimiz ay çıkan Warlords of New York ek paketi ile oyuna yeni bir harita, yeni silahlar ve yeni bir hikaye ile karşımıza çıktı. En önemlisi ise Dark Zone sistemi, insanların sevdiği ve alıştığı Division sistemine uyarlandı. Yeni ek paket olan Warlords of New York için daha fazla ayrıntıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde oynanabilecek en ilginç strateji oyunları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.