Diablo 3: Eternal Collection İnceleme

tarafından
744

Diablo 3: Eternal Collection İnceleme

Bir zamanlar bilgisayar oyunları arasında en fazla satılanlar arasında yer alan Diablo 3, bu unvanını Minecraft’a kaptırdı. Diablo 3 ilk çıktığı zaman büyük ses uyandırmış ve bir anda zirveye oturmuştu. İlk olarak bilgisayarlar için çıkan Diablo 3 daha sonra konsol oyunları içinde çıktı. Şimdi ise eski popülerliğini kaybetmesine rağmen hala oyun severlerin en çok tercih ettiği oyunlar arasında yer alıyor.

Diablo 3 Eternal Collection, oyun kontrolleri dışında birçok şeyin aynı kaldığını söyleyebiliriz. Görüntü kalitesi olarak pek bir şey söylemeye gerek yok. Yılların vermiş olduğu deneyimle her zaman en iyi kalitede bizler için sunuluyor. Oyunu rahatça oynamak için Nintendo Switch’i tercih edebilirsiniz. Evinizde yatağınızda uzanarak Diablo dünyasını keşfedebilirsiniz. Diablo 3, birçok sürüme uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Bu sürümler içerisinde en iyi performansı Nintendo Switch ile elde edebilirsiniz. Nintendo Switch’i diğer sürümlerden farklı kılan özelliği ise Joy-Con özelliğini tam manasıyla kullanması. Diğer Diablo sever dostlarınızla beraber Joy-Con sayısına paralel olarak Diablo 3 Eternal Collection oynayabilirsiniz.

Diablo 3 Eternal Collection serisini oynamadan yapamam diyorsanız ve her yerde rahatça oynamak istiyorsanız, Switch sürümünü kullanmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Pc sürümünde de aradığınız tadı bulabilirsiniz elbette. Ancak oyuna başlayınca saatlerce oynamak isteyeceğinizden dolayı bilgisayar başında çok rahat edemezsiniz. Bu sebepten dolayı Switch sürümüne sahip olmalısınız.

Diablo 3: Eternal Collection Trailer

Bir başka oyun incelemesi olan Football Manager 2019 incelemesini bu başlıkta okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan The Long Dark Survival Oyun İncelemesi başlıklı makalemizde acemioyuncu, benzeroyun ve Oyun İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.