Diablo 3: Eternal Collection İnceleme

Bir zamanlar bilgisayar oyunları arasında en fazla satılanlar arasında yer alan Diablo 3, bu unvanını Minecraft’a kaptırdı. Diablo 3 ilk çıktığı zaman büyük ses uyandırmış ve bir anda zirveye oturmuştu. İlk olarak bilgisayarlar için çıkan Diablo 3 daha sonra konsol oyunları içinde çıktı. Şimdi ise eski popülerliğini kaybetmesine rağmen hala oyun severlerin en çok tercih ettiği oyunlar arasında yer alıyor.

Diablo 3 Eternal Collection, oyun kontrolleri dışında birçok şeyin aynı kaldığını söyleyebiliriz. Görüntü kalitesi olarak pek bir şey söylemeye gerek yok. Yılların vermiş olduğu deneyimle her zaman en iyi kalitede bizler için sunuluyor. Oyunu rahatça oynamak için Nintendo Switch’i tercih edebilirsiniz. Evinizde yatağınızda uzanarak Diablo dünyasını keşfedebilirsiniz. Diablo 3, birçok sürüme uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Bu sürümler içerisinde en iyi performansı Nintendo Switch ile elde edebilirsiniz. Nintendo Switch’i diğer sürümlerden farklı kılan özelliği ise Joy-Con özelliğini tam manasıyla kullanması. Diğer Diablo sever dostlarınızla beraber Joy-Con sayısına paralel olarak Diablo 3 Eternal Collection oynayabilirsiniz.

Diablo 3: Eternal Collection Tanıtım Videosu

Diablo 3 Eternal Collection serisini oynamadan yapamam diyorsanız ve her yerde rahatça oynamak istiyorsanız, Switch sürümünü kullanmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Pc sürümünde de aradığınız tadı bulabilirsiniz elbette. Ancak oyuna başlayınca saatlerce oynamak isteyeceğinizden dolayı bilgisayar başında çok rahat edemezsiniz. Bu sebepten dolayı Switch sürümüne sahip olmalısınız.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası