Devasa şehir kurma oyunu Going Medieval yakında Steam’e Geliyor

Going Medieval

Going Medieval oyun geliştiricisi Foxy Voxel “Going Medieval’ın 1 Haziran’da Erken Erişim’e başlayacağını doğrulayabiliriz!” dedi, yakında çıkacak olan PC oyununun Steam sayfasında duyurdu. “Bu, oyunun hazır olmasını beklemek için bir aydan az zamanınız olduğu anlamına geliyor bu yüzden kale tasarımlarınızı planlamaya başlayın, silahlarınızı keskinleştirin ve geri sayım başlasın.

Daha önce denemeye hevesliyseniz, geliştiriciler ayrıca Going Medieval’in lansmandan önce bir beta daha alacağını doğruladılar ve bu beta 21 Mayıs ile 24 Mayıs tarihleri ​​arasında geçerli olacak.

Beta, şu anda oyunun Steam sayfasında kayıtlara açık ve Foxy Voxel, adını listeye ekleyen herkesin bir yer alacağını onaylıyor, ilerleme Erken Erişim sürümüne taşınacak.

Going Medieval Tanıtım Videosu

Oyunu ilk kez duyuyorsanız, Going Medieval 14. yüzyılda ve toplumun yeniden inşa edilmesi gerektiği anlamına gelen yıkıcı bir veba salgınının ardından 14. yüzyılda geçiyor. Geliştiriciler, “Hayatta kalanlar toplumun küllerinden çıkıyor ve artık onların doğa tarafından geri kazanılan tehlikeli yeni bir ülkeye yerleşmelerine yardım etmek size bağlı” diye açıklıyor. “Kanunsuz felaket sonrası çağda halkınıza bir yuva inşa edin, hayatlarını şekillendirmeye yardımcı olun ve onları hayvanlardan, haydutlardan ve diğer tehlikelerden koruyun.”

Kullanımı kolay 3B arazi araçlarını kullanarak bir kale inşa etmeli, ahşap kulübeden devasa bir taş kaleye doğru genişletmeli, onu tehdit edebilecek pisliklerden korumalı ve köylülerinizin mutlu, güvende ve beslenmelerini sağlamalısınız. Merak ediyorsanız oyunun sayfasında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası