DarkOrbit ebedi dirilişin peşinde!

tarafından
164
DarkOrbit ebedi dirilişin peşinde!

Dünya çapında adından çokça söz ettiren ve Türkiye’nin en popüler uzay aksiyon oyunu olan DarkOrbit Reloaded, çevrimiçi MMORPG dünyasındaki efsanevi süzülüşüne devam ediyor. Yayınlanan yeni DarkOrbit güncellemesi ile oyuna topluluk tarafından en çok istenen özelliklerin dahil edildiği müjdesini veren Bigpoint, aynı zamanda DarkOrbit oyuncularını Türkiye’deki youtuberlar tarafından duyuralacak bir hediye paketi ile ödüllendirecek.

Güncelleme, Teknoloji Fabrikası ve Geliştirme Sistemi‘ni ana oyun sayfasından, uzay haritasına taşınarak doğrudan erişim olanağı sağlıyor. Ekipman yükseltmelerin artık tesadüfe dayalı olmayacağı ve oyuncuların dilerlerse geliştirme süresi atayabilecekleri sistem, bir önceki versiyonundan daha oyuncu dostu ve daha güvenilir bir şekilde karşımıza çıkıyor. 

Güncelleme ile gelen yeni özellikler ise şöyle:

  • Yeni Nadir Kaynak, Eksen Işın Regülatörü (EIR): Galaksi kapılarından ve günlük görevlerden kazanabilen bu kaynak ile çok sayıda öğeyi artık yükseltilebilirsiniz.
  • Yeni Eşya, Izokronat (I-Chron): Yükseltme işlemini hızlandırmanızı sağlayan bu eşyayı birleştirme kısmından üretebileceksiniz.
  • Yeni, Kalkan SG3N-B03: 11.450 kalkan gücü ve hasarın %80’inini absorbe eden bu kalkan ile savunmanızı tamamlayabilir ve düşmanlarınızı uzak tutabilirsiniz.

LF4 gibi güçlü lazer hasarlarında da dengeleme değişikliklerinin mevcut olduğu bu yeni güncelleme, bir de ücretsiz hediye paketi ile taçlandırılıyor. Sürpriz içerikli  pakete çok yakında Darkorbit oyuncusu popüler youtuberlar vasıtası ile sahip olabilir, uzaydaki yükselişinize devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 11 - 15 Kasım Tarihleri Arası Çıkacak Oyunlar başlıklı makalemizde çıkacak oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir.