Cyberpunk 2077 Şiddet Görevi Nasıl Tamamlanır?

Night City’de bilinmeyen bir numaradan mesaj aldığınızda Cyberpunk 2077 görevlerinden şiddet görevi başlamış olacak. Yapmanız gereken ilk iş mesajı okumak ve sonrasında No-Tell Motel’deki 210 numaralı odaya gitmeniz gerekiyor. Bu odanın içinde garip bir kadın karşınıza gelecek. Kadının adı Lizzy Wizzy.

Bu kadın Night City’deki en ünlü şarkıcı. Kadının değişik bir hikayesi var ve hikayeyi onun ağzından dinlemeniz gerekiyor.  

Şiddet görevini tamamlamak için yapılması gerekenler

Lizzy Wizzy kendisinin sevgilisi tarafından aldatıldığını düşünüyor.  İşin aslında ise sevgilisi olarak bilinen bu kişi menajeriymiş. Bu menajer Lizzy’nin arkasından iş çeviriyormuş. Dolayısıyla menajerini i üstünde basmak istiyor.

Gece olmasını bekledikten sonra RİOT’a gitmeniz gerekiyor. VIP alana girmek için 3 seçeneğiniz var. Birincisi kapıdaki görevliden VIP kartı istemek, ikincisi yangın çıkışından içeriye girmek son olarak ise yan taraftaki kapıyı kırmak.

Kapıdaki görevliden kartı alabilmeniz için seviyenizin 11 olması gerekiyor. Eğer ki seviyeniz buna uymuyorsa o zaman yaşam tarzınıza uygun bir şekilde diyaloga girebilirsiniz. İçeri girdikten sonra sağ taraftaki asansörü kullanarak aşağıya inmeniz gerekiyor. Önünüze çıkan bilgisayarda belirlenmiş olan postlara bakın. Bilgisayarı iyice izledikten sonra ise güvenlik kameralarını izleyin ve bu sayede aradığınız kişiyi de bulabileceksiniz. Konuşmaları dinledikten sonra fikrini sorun.

Konuşmaları dinledikten sonra ise artık Lizzy’ e gerçeği söyleyip söylememek tamamen size kalmış. Bundan sonra ise görevi tamamlamış oluyorsunuz. fakat görevi doğru bir şekilde tamamlamak istiyorsanız Lizzy’nin sizi aramasını beklemeniz gerekiyor.  O sizi otel odasına yeniden çağıracak. Görevi hatasız bir şekilde tamamlamak için Lizzy’nin size vermiş olduğu yeni görevi de kabul etmeniz gerekiyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası