Cyberpunk 2077 PC Sürümünde Ayarlar ve Grafik Seçenekleri

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 artık yayınlandı, böylece oyunun bizden artık sırları kalmadı. Cyberpunk 2077 PC versiyonundaki grafik seçeneklerinin listesini öğrendik. Gereksiz yoğunluğu ayarlamak mümkün olacak mı?

Önümüzdeki birkaç hafta kesinlikle bugün ilk incelemelerini alan Cyberpunk 2077’ye ait olacak . Onlara göre, oyunun buggy hit olduğu ortaya çıktı, bu yüzden CD Projekt RED yüksek reytinglere rağmen önümüzdeki birkaç haftayı oyunu geliştirmek için harcayacak.

Evet, yaygın olarak beğenilmeyen renk sapmaları ve diğer birçok seçenek kolayca devre dışı bırakılacaktır.
Bu yazımızı da inceleyin !
Grafikleri ayarlamak için birçok olasılık var.

Cyberpunk 2077 , dokuların, aydınlatmanın, hacimsel bulutların veya aynaların kalitesini ve ayrıca FOV çekme mesafesini ayarlamamızı sağlayacak. Oyunda, seçeneklerin çoğu temas, kademeli veya uzak gibi gölgelerle ilgilidir . Açıklandığı gibi, PC sürümü, açılıp kapatılabilen veya uygun kalite düzeyinde (düşükten maksimuma) ayarlanabilen dört efektle sınırlı ışın izleme desteğine sahiptir. Doğal olarak, daha düşük veya daha yüksek bir görüntü kalitesi maliyetiyle performansı önemli ölçüde artıran DLSS seçeneğine de sahibiz. Yayın öncesi malzemelerdeki az sayıdaki NPC birçok oyuncu için endişe kaynağı olmuştur, ancak sizi temin etmek istiyoruz – Cyberpunk 2077 PC, kalabalık yoğunluğundan sorumlu özel bir ortam sunar.

GeForce RTX kartlarla donatılmış güçlü bilgisayarlarda ışın izlemeye dayalı efektleri etkinleştirebiliriz.

Cyberpunk 2077 PC’de 10 Aralık’ta piyasaya sürülmeye başladı , oyun PlayStation 4 ve Xbox One’da başlayacak (geriye dönük uyumluluk nedeniyle PS5 ve Xbox Series X / S’de oynamak mümkün olacak). Daha zayıf bilgisayarlara sahip olanlar için, CD Projekt RED ve Nvidia, GeForce NOW akış hizmeti üzerinden oynama imkanı hazırladı .

Bunları da beğenebilirsin
Yorumları Göster (1)

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası