Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi

tarafından
47

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi

Cyberpunk 2077 oyununun çıkmasına kısa bir süre kala 2 aylık bir gecikme ile bizlerle buluşacağı açıklandı.

Uzun süredir beklenen oyun yapımlarının başında gelen Cyberpunk 2077, açıklandığı yıl olan 2012’den beri oyun tutkunları için gizemini sürdürüyor. 2012 yılınan beri ufak bilgiler aldığımız oyunla ilgili 2020 yılında çıkacağı haberini aldığımızdan beri bizleri daha da heyecanlandıran ve merakımızı arttıran ipuçları paylaşılmıştı. Oyun ile ilgili paylaşılan her fragmanda görüntü kalitesine ve detaylandırmalara hayran kalmış ve oyuna olan ilgimiz bir seviye daha artmıştı.

Oyunla ilgili bizleri şu ana kadar üzen belki de tek konu ise oyunun çıkış tarihi. Oyunu ilk açıklandığı yıl 2012 yılından itibaren beklediğimizi göz önüne alırsak 8 yılın ardından çok kısa süreli ertelemelere bile tahammülü olmayan bir kesim oyunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyor. Son olarak yine bir erteleme sonucu 17 Eylül 2020 tarihinde yayınlanacağı açıklanan oyundan bir erteleme haberi daha geldi. CD Projekt Red tarafından paylaşılan yeni bilgiye göre oyun 2 ay daha ertelendi ve güncel çıkış tarihi 19 Kasım 2020 olarak değiştirildi.

Erteleme haberinin duyurulduğu paylaşımda oyunun çıkış tarihinin ertelenmesinin nedenlerinden de bahsedildi. Yapılan açıklamada bu kadar kapsamlı ve karışık bir oyunun kusursuz bir şekilde piyasaya sürülebilmesi için biraz daha geliştirilmesi ve her türlü sorundan arındırılması gerektiği belirtildi. Bu yüzden oyunun çıkış tarihinin 2 ay ertelenmek zorunda kalındığı aktarıldı.

Peki siz Cyberpunk 2077 oyunu ve çıkış tarihinin tekrar ertelenemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlerle yorumlar kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizlere destek olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Battlefield 3 Remaster Geliyor Olabilir! başlıklı makalemizde Battlefield, battlefield 3 ve battlefield 3 remaster hakkında bilgiler verilmektedir.