Cyberpunk 2077 Benzeri 10 Oyun

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 , yüzyılın en büyük oyunlarından biridir. Cyberpunk 2077 gibi oyunlar , özellikle bu türde pek sık gelmiyor. Bununla birlikte, başka bir “yüksek teknoloji, düşük yaşam” düzeltmesine ihtiyacınız varsa, deneyebileceğiniz çok sayıda cyberpunk oyunu var.

Burada, Cyberpunk 2077 gibi en iyi oyunlardan bazılarını topladık . Daha fazlasını biliyorsanız, aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

10. Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided , muhtemelen şu anda Cyberpunk 2077 gibi en yakın oyun . Aslında, tüm seri, türü estetik olarak hoşa giden otantik neon aydınlatmalı, yağmurlu gece hissini yaratmak için harika bir iş çıkarıyor.

Mankind Divided , franchise’ın tartışmasız şimdiye kadarki en iyisi. Michael McCann’in müzik için geri dönüşü, oyundaki atmosferi de çok daha özel kılıyor. Mankind Divided’ı oynamanın tek dezavantajı , şüphesiz sabırsızlıkla devamını beklemenizdir, tartışılan bir şey, ancak henüz sağlam bir bilgi yok. Adam Jensen’in hikayesinin devamı için her zaman umutlu kalabiliriz.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided oyununu buraya tıklayarak steam üzerinden satın alabilir veya Ucuz Oyun Nasıl Alınır yazımızı inceleyebilirsin.

9. Watch Dogs 2

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2 , devam filmini harika bir orijinal haline getirmenin nadir bir örneğidir. Çarpıcı bir açık dünya ortamı, benzersiz görevler ve ilgi çekici bir hikaye ile, bir oyunda gerçekten isteyebileceğiniz çok fazla şey yok.

Yüksek teknoloji söz konusu olduğunda, Marcus ve mürettebat, San Francisco ve çevresinde dolaşırken bazı oldukça şık aletler deneyimlemeye başlar.

Kuşkusuz, karakterlere ısınmak biraz zaman alabilir, ancak bunu yaptığınızda, onları gerçekten desteklemeye başlayacaksınız. Oyun, sizi ilgilendiren iyi bir mizah ve ciddiyet dengesine sahiptir. Çok oyunculu senin işinse, burada da bol eğlence var.

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2 oyununu buraya tıklayarak epicgames üzerinden satın alabilir veya Ucuz Oyun Nasıl Alınır yazımızı inceleyebilirsin.

8. Cloudpunk

Cloudpunk

Cloudpunk , inanılmaz bir Cyberpunk hissine sahip güzel bir oyundur. Ancak bazıları için, bu fütüristik macera oyununun faydaları burada sona eriyor. Pek çok eleştirmen, oyunun yavaş ve tekrarlı olduğunu ve sizi keşfetmeye çok fazla teşvik etmediğini savunuyor.

Bununla birlikte, oyun gerçekten çok güzel ve oyunu başlatır başlatmaz kendinizi orijinal Blade Runner filmine kaptırmış gibi hissettiriyor . Bu nedenle tek başına Cloudpunk , Cyberpunk 2077 gibi denemek isteyeceğiniz en iyi oyunlardan biridir .

Cloudpunk

Cloudpunk oyununu buraya tıklayarak steam üzerinden satın alabilir veya Ucuz Oyun Nasıl Alınır yazımızı inceleyebilirsin.

7. Anachronox

Anachronox

Anachronox, gerçekten de yeterince ilgi görmediğine inandığım türden bir oyun. Bu, kendisini çok ciddiye almayan bir Cyberpunk RPG oyunudur, ancak karışıma mükemmel bir ortam, olay örgüsü ve mizah sağlar.

Dünya inşasına giren çok fazla detay var ve o zaman için görseller de mükemmeldi. Tuhaf ara sahneler ve sonsuz sayıda tuhaf şaka kaynağı Anachronox‘un çekiciliğine katkıda bulunuyor . Cyberpunk 2077 gibi oyunlar ilerledikçe, bu yaşlı, daha açık yürekli mezelerden biri olacak.

Anachronox

Anachronox oyununu buraya tıklayarak steam üzerinden satın alabilir veya Ucuz Oyun Nasıl Alınır yazımızı inceleyebilirsin.

6. Ghost Runner

Ghost Runner

Ghost Runner , ninja benzeri bir savaşçı rolünü birinci şahıs bakış açısıyla üstlendiğiniz fütüristik bir aksiyon oyunudur. Katana Zero’yu hatırlayan siz oyuncular için , bu oyun 3D olması ve harika bir cyberpunk dünyasında geçmesi dışında çok benzer hissettiriyor.

Kampanya, toplamda yaklaşık 8 saat uzunluğunda kısadır, ancak elde ettiğiniz şey, tatmin edici bir oyun deneyimi sağlayan ve biraz da beceri gerektiren ultra hızlı bir kaos enjeksiyonudur.

Ghost Runner

Ghost Runner oyununu buraya tıklayarak steam üzerinden satın alabilir veya Ucuz Oyun Nasıl Alınır yazımızı inceleyebilirsin.

5. Ruiner

Ruiner

Ruiner , havalı bir fütüristik ortama sahip şık bir izometrik RPG’dir . Oyunun atmosferi sizi en başından itibaren çekiyor ve ekstra zorlu oyun, işleri doğru yaptığınızda onu ödüllendiriyor. Bununla kolay mod için dolgunlaştırmada utanılacak bir şey yok.

Kabul etmek gerekir ki, kontrollere ve oyunun hareket etme şekline alışmak biraz zaman alabilir, bu birkaç oyuncuyu rahatsız eden bir şey olabilir, ancak eğer güçlü silahlarla zenginleştirilmiş cyberpunk dünyasında olduğunuzu aşabilirseniz, harika bir hikaye ve hızlı tempolu savaş eylemi.

Ruiner , bu listedeki distopik bilim kurgu estetiğine sadık kalan Cyberpunk 2077 gibi birçok oyundan biridir .

Ruiner

Ruiner oyununu buraya tıklayarak steam üzerinden satın alabilir veya Ucuz Oyun Nasıl Alınır yazımızı inceleyebilirsin.

4. System Shock 2

System Shock 2

Henüz söylenmemiş System Shock 2 hakkında ne söyleyebilirsiniz ? Bu oyun, erken dönem bilim kurgu cyberpunk klasiklerinden biri olan zamansız bir klasiktir. 2114’te geçen bu FPS, gemideki mürettebata ne olduğunu öğrenmesi gereken, hafıza kaybına uğramış bir asker olarak oynadığınız uzak bir deneysel yıldız gemisinde geçiyor.

System Shock 2‘nin ana çekilişi, beraberinde gelen güçlü hikayedir. Yoğun, korkutucu ve biraz düşündürücü olandan daha fazlası. Oyunda kapsanan temalardan bazıları, oynadıktan sonra bir süre sizinle kalabilir.

System Shock 2

System Shock 2 oyununu buraya tıklayarak steam üzerinden satın alabilir veya Ucuz Oyun Nasıl Alınır yazımızı inceleyebilirsin.

3. Far Cry 3: Blood Dragon

Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry 3: Blood Dragon , kafadaki her çiviye mükemmel şekilde vuran standart Far Cry serisinin bir yan ürünüdür. Sevimsiz 80’lerin havası, retro aksiyon hareketi referansları, bol neon ışıkları – siberpunk tarzındaki bir oyundan isteyebileceğiniz her şeye sahip.

Blood Dragon‘un uzunluğu da mükemmel, çok uzun ve çok kısa değil. Tuhaf mizahın ve sizi daha fazlasını istemeye bırakacak çirkin aksiyon sahnelerinin arkasına geçmeniz için yeterli zaman. Bu Ubisoft Far Cry ekibinin üst düzeylerinden biri için bir evcil hayvan projesi gibi geliyor ve ben bunun için varım.

Bu harika bir alternatif ve şu anda Cyberpunk 2077 gibi en iyi FPS oyunlarından biri .

Far Cry 3: Blood Dragon

Far Cry 3: Blood Dragon oyununu buraya tıklayarak steam üzerinden satın alabilir veya Ucuz Oyun Nasıl Alınır yazımızı inceleyebilirsin.

2. Remember Me

Remember Me

Bence Remember Me , son zamanların en az değer verilen aksiyon-macera oyunlarından biri. 2013’te piyasaya sürülen bu fütüristik cyberpunk başlığı, yöneten mega şirket Memorize’den anılarını geri kazanmak için sevimli bir düzen karşıtı isyancı Nilin’in yerine geçmenizi sağlıyor.

Nilin’in yolculuğu birçok virajdan biridir ve hikaye sizi kesinlikle duygusal bir hız trenine götürecek. Sunulan çarpıcı görseller, piyasaya sürüldüğü yılı düşündüğünüzde gerçekten muhteşem olan görseller daha etkileyici. Cyberpunk 2077 gibi hem hikaye odaklı hem de iyi bir oyun mekaniğine sahip bir oyun arıyorsanız , Remember Me’dan başkasına bakmayın .

Remember Me

Remember Me oyununu buraya tıklayarak steam üzerinden satın alabilir veya Ucuz Oyun Nasıl Alınır yazımızı inceleyebilirsin.

1. Shadowrun

Shadowrun

Peşinde olduğunuz tamamen cyberpunk hissiyse , Shadowrun serisi muhtemelen Cyberpunk 2077 gibi oyunlar için başlamak için en iyi yerdir . Shadowrun oynamak için en iyi sırayla ilgili yazımıza bile göz atabilirsiniz .

Harebrained Studios bilim kurgu serisini yenilediğinden beri, Shadowrun yenilenmiş bir popülerlik kazandı ve cyberpunk oyunlarıyla eşanlamlı hale geldi. Benim favorim Shadowrun: Hong Kong , ancak diğerlerini kontrol etmek için zamanınız varsa, bunu önceden yapmanızı tavsiye ederim.

İşte karakterinizi asla aşırı zorlayıcı hissettirmeyecek, ancak her zaman eğlenceli hissettirecek şekilde seviye atlamanıza ve büyütmenize izin veren bir oyun. Henüz yapmadıysanız , Shadowrun serisine göz atmalısınız .

Shadowrun oyununu buraya tıklayarak steam üzerinden satın alabilir veya Ucuz Oyun Nasıl Alınır yazımızı inceleyebilirsin.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası