CS:GO Skin, Kasa Açma Siteleri

CS GO Skin Kasa Açma

Reklam

Skin ticareti yaparak veya satarak nerede değiş tokuş yapabileceğiniz bilmek için en iyi CS:GO skin ticaret siteleri hakkındaki yazımızı okuyun. Skin ve skin ticaretinin ne olduğu, skin elde edebileceğiniz en iyi CS GO kasa açma ve katlama siteleri hangileridir.

CS:GO Skinleri ve Skin Ticareti

CS:GO skinleri, Counter-Strike: Global Offensive oyununda silahlar için kozmetik yükseltmelerdir, ancak oyun oynama üzerinde hiçbir tesiri yoktur. Zaman içinde popülerlikleri sebebiyle bir cins sanal paraya dönüştüler ve yaygın olanlar birkaç sente satılırken ender skinler binlerce dolara satılmaya başladı. Bu sebeple, çoğu kişi CS:GO skin siteleri ve CS:GO katlama siteleri, insanların skin satın alıp satabileceği veya değişik skinler için değiş tokuş yapabileceği, ya da skinleri katlayabileceği yerler ortaya çıkmıştır.

Legal CS:GO Kasa Açma Siteleri

Ne yazık ki kasa açma sitelerinin hepsi legal değil. Bu ticaret çoğunlukla hakimiyetsiz ticarettir ve bundan faydalanmak için bekleyen bir çok dolandırıcı vardır. Etik olmayan sitelerden sakınmanın en iyi yollarından biri, yorumları okumak ve sitenin ne kadar zamandır var olduğunu hakim olmaktır. Dolandırıcı siteler çok uzun sürmezken legal siteler çalışmaya devam edecek. Legal sitelerin çoğu başlamak için çok az şey gerektirir ve birkaç kuruş ile deneme yapabilirsiniz. Steam’den giriş yapmanızı gerektiren sitelerin de yasal olma ihtimali daha yüksektir.

Kasa açma sitesi, kasa açarak kapsadığı skini kazanmak için muhakkak bir miktar para ödeyebileceğiniz sitedir. Bir kasanın maliyeti birkaç kuruş kadar düşük olabilir veya binlerce dolara kadar çıkabilir. Kasa ne kadar pahalı olursa, içinde yüksek bedelli skin olması daha muhtemeldir. Aldığınız skin, kasanın maliyetinden daha fazla kıymete de sahip olabilir, skin yatırım yaptığınız ölçüden daha az değere de sahip olma olasılığı var. Bu sebeple, kasa açma sitelerini CS:GO skin kuwar web siteleri olarak da düşünebilirsiniz.

İyi bir CS:GO skin sitesi genellikle size bol ölçüde ödeme ve para sürükleme alternatifi sunar. Kasa açma skin siteleri, komitelere çok büyük bir hisse almadan, siteye skinleri geri satma veya daha bedelli skinler için operasyon yapma alternatifi sunmalıdır. Ayrıca, kayıt ve hesabınıza depozito yatırmak için bonuslar sunmaları da hoş bir özelliktir.

CS:GO Skin, Kasa Açma Siteleri Promosyon Kodları Hakkında

En iyi CS:GO kasa açma ve katlama sitelerinin çoğunda, alıcıların bonus kazanabilmeleri için kayıt ve depozito yatırma işlemi sırasında kullanabileceği promosyon kodları bulunur. Bazı siteler, alıcılarını ve arkadaşlarını siteye yönlendirdiklerinde kazanmalarını sağlayan ve bu arkadaşının kullanabileceği promosyon kodları sağlar. Bazı cs go skin, kasa açma siteleri eğer kaydolurken promosyon kodunuz yoksa, kayıt olacağınız site ile iletişime geçerseniz size promosyon kod sağlayacaktır..

CS GO Skin

CS:GO Skin, Kasa Açma Siteleri

FarmSkins nedir?

FarmSkins, CS:GO ve VGO skinleri için bir kasa açma sitesidir. Kasa açma siteleri, kullanıcıların birkaç sentten birkaç yüz dolara kadar farklı maliyetlerle kasa satın almalarını sağlar. Kasaların içindeki öğelerin kıymeti değişmekte ve kasa için ödenen ölçüden daha düşük veya daha yüksek olabilir. Kasa açma, kasanın maliyeti ile kapsadığı eşyaların kıymeti arasındaki uçuk fark sebebiyle bir skin kuwar cinsi olarak kabul edilir. FarmSkins kullanıcılarının Steam hesapları üzerinden kaydetmeleri hesabına giriş yapmaları gerekecektir. Kasaları açmak için kullanıcılar yalnızca beğendikleri kasaya tıklarlar ve bakiyeleri yeterliyse kasa açılır ve öğeler envanterine aktarılır.

Hellcase nedir?

Hellcase öncelikle bir CS:GO kasa anahtarına adanmış bir sitedir, ancak aynı zamanda dış görünüm ticareti ile birlikte birkaç oyun sunmaktadır. CS:GO kasaları sitede birkaç kuruştan birkaç yüz dolara kadar muhtelif maliyetler için satın alınabilir. Sitede skinler için kuwar çevresinde dönen iki oyun var: Yükseltme ve Kasa Savaşı. Sitede sunulan bir başka özellik de daha yüksek bedelli bir skin için birkaç düşük bedelli skinlerin ticaretini yapan Kontratlardır. Unikrn, Lootbet ve Arcanebet gibi skinleri kabul eden bazı sitelerden değişik olarak, Hellcase hiçbir esport bahislerine dahil değildir.

Datdrop Nasıl Çalışır?

Datdrop, CS:GO skinleri ve öbür sanal öğeler için kasa açma sitesidir. Kasa açılışının yanı sıra ekstra Savaş Başlama ve Yükseltme oyunları da sunuyorlar. Blackjack, Coinflip, Gems ve Jackpot oyunlarına da imkan var, ancak bu dört oyun gerçeğinde Datdrop sitesinde bulunmuyor. Sitede yalnızca birkaç sente mülk olanlardan, orta sınıf Datdrop premium kasasına oradan da birkaç yüz dolara mülk olan kasalara kadar çok rakamda kasa var. Başlamak için kullanıcıların öncelikle Steam hesaplarından Datdrop’a kaydetmeleri ve oturum açmaları gerekir. Bir sonraki adım, hesabınıza depozito yatırmaktır. Datdrop’ta G2APay ve SkinPay’i kullanarak depozito yatırabilirsiniz. Depozito yatırdıktan sonra kasa açmaya başlayabilir, skinleri yükseltebilir ve Savaş Başlama’ya katılabilirsiniz.

EZY Nedir?

EZY, bir CS:GO kasa açma sitesidir ve ayrıca VGO kasaları sunar. Kasa maliyetleri birkaç sentten birkaç yüz dolara kadar değişiyor. Kazanabileceğiniz skinlerin bedeli, kazandığınız skinlerin kasa açılması için tüketilen ölçüden daha fazla olabileceği bir olasılıktır. EZY’ye kayıt olmak için oyuncuların Steam hesaplarını kullanarak oturum açmaları gerekir.

Reklam

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası