CSGO, rekabetçi botlarda güncelleme yapıldı

Valve , FPS oyununun 7 Ocak güncellemesinin bir parçası olarak Counter-Strike: Global Offensive‘de oldukça önemli bir değişiklik yaptı . CS:GO haritalarında yapılan bir dizi ince ayarın ve diğer bazı çeşitli değişikliklerin yanı sıra geliştiriciler, çok oyunculu oyunun rekabetçi ve kanat adam modlarında botların çalışma şeklini değiştirdi yani, artık gerçekten bir şey olmayacaklar.

En son CS:GO güncelleme notları, “Bir oyuncunun bağlantısı koptuğunda veya klasik rekabetçi ve kanat adam modlarında atıldığında, artık bir botla değiştirilmeyecek” diyor. Yani, takımınızdaki oyunculardan biri maçtan düşerse veya oyundan çıkarılırsa, esasen değişiklikten sonra takım arkadaşı olacaksınız, eğer geri gelemedikleri sürece yardımcı olacak bir yapay zeka olmayacak.

Bunun yanı sıra CS:GO yama notları, bir takımın tamamının bir maçtan çıkması durumunda, diğer takımın oyuncuları tarafından kolayca seçilebilecek tek bir botla değiştirileceğini açıklıyor.

Güncelleme daha yeni düştü, bu nedenle oyuncuların bu değişiklikleri eylemde görmek için henüz fazla zamanları olmayacak, ancak bazıları şimdiden bununla ilgili birkaç soru sormaya başladı.

Ek olarak, Fenomen YouTuber şöyle açıklıyor: “Bugün ben ve Linda internet bağlantısı nedeniyle bir oyundan koptuk. Yeniden bağlanmayı başardı ve biz yokken ekibimiz iki botları olduğu için korkunç bir şey yapmadı. Bu yeni güncellemeyle, gittiğimiz tüm rauntlarda %100 kaybedeceklerdi. “

Bazı hayranlar ayrıca CS:GO Twitter kanalının güncellemeyi duyuran tweet’ine verilen yanıtlardaki değişikliği sorguladı ve oyunun alt dizininde yer alan bazıları, özelliği göndermenin bir yolu olarak en sevdikleri ‘bot anlarını’ paylaşıyor . Botların bir gün bir geri dönüş yapıp yapmayacağımız belli değil, ancak şimdilik rekabetçi oyun için biraz sarsıntı olacak gibi görünüyor.

En son yama notlarında başka bir yerde, birkaç önemli değişiklik “pinglerin artık karakterler tarafından geçildiğinde hareket etmeyeceği ve artık rekabetçi maçlarda silahları vurgulamayacağı” anlamına geliyor ve botlar artık oyunun ısınma alanlarında düzgün bir şekilde gezinmeli. Ayrıca, Cache, Engage, Guard ve Ancient haritaları bir dizi düzenleme aldı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası